[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

حسن یزدانی با نایفونوف روبه‌رو می‌شود؟، روزنامه شیراز نوین

اردوی آماده سازی تیم فولادین ذوب آمل برای حضور در مرحله پایانی لیگ برتر کشتی آزاد از امروز چهارشنبه در تهران آغاز می‌شود.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آملی‌ها که از گروه سه تیمه D به جمع چهار تیم برتر صعود کرده و روز 19 آذر باید رو در روی تیم شرکت داروسازی سهند ارس قرار بگیرند، بعد از اردویی که در آمل برگزار کردند، امروز چهارشنبه در خانه کشتی شماره یک تمرینات‌شان را از سر خواهند گرفت.
این تیم که به تازگی قراردادی با حسن یزدانی منعقد کرده، امیدوار است بتواند از این کشتی‌گیر مقابل تیم سهند ارس استفاده کند. شاگردان علیرضا رضایی برای حضور در مرحله نیمه نهایی، آرتور نایفونوف روس را در وزن 86 کیلوگرم به خدمت گرفته‌اند.
یزدانی و نایفونوف هم در المپیک توکیو و هم در جهانی نروژ در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم رفتند که در هر دو مبارزه، کشتی‌گیر روس مغلوب قهرمان المپیک 2016 ریو شد.
یزدانی از مسابقات جهانی با آسیب دیدگی بازگشت و درمان را از چندی پیش آغاز کرد. این کشتی گیر به تازگی تمرین روی تشک را نیز شروع کرده و تیم فولادین ذوب امیدوار است که از قهرمان جهان در سال 2021 بتواند در مصاف با آرتور نایفونوف استفاده کند.
اگر تکلیف برد و باخت این مبارزه تا پیش از کشتی 86 کیلوگرم روشن شود، احتمال اینکه حسن یزدانی به خاطر مصدومیتش روی تشک نرود، زیاد است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی