[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

تأمین مسکن نیازمندان با اولویت دنبال می‌شود، روزنامه شیراز نوین

فرج الله نصیری معاون مسکن روستایی و بازسازی بنیاد مسکن استان فارس با بیان اینکه ساخت 3500 واحد مسکونی ویژه مددجویان و نیازمندان در استان فارس برگ زرینی بر افتخارات جهادی این بنیاد است گفت: تأمین مسکن نیازمندان و مددجویان با اولویت در استان فارس دنبال می‌شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس، نصیری معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس به اتفاق عبادی کارشناس عالی بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس با حضور در بنیاد مسکن شهرستان کوار، با ایوبی سرپرست بنیاد مسکن شهرستان کوار و قاسمیان کارشناس بازسازی و طرح ویژه بنیاد این شهرستان دیدار و گفت‌وگو نمودند. 
نصیری ضمن تشکر از تلاش مدیر و پرسنل بنیاد شهرستان کوار در خصوص جذب اعتبارات طرح ویژه و مسکن محرومین، خواستار تلاش هرچه بیشتر همکاران در خصوص جذب سریع‌تر اعتبارات و نظارت دقیق‌تر جهت افزایش سرعت پیشرفت فیزیکی این اعتبارات شد.
وی با بیان اینکه در سال گذشته 390 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد در استان فارس ساخته شده است، افزود: در این زمینه بنیاد مسکن مبادرت به پرداخت 15میلیارد ریال کرده است. همچنین برای خانواده‌های دارای دو عضو معلول در مناطق روستایی استان فارس با پرداخت 75میلیارد ریال ساخت 57 واحد مسکونی به سرانجام رسید. معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس اضافه کرد: در سالی که گذشت، همچنین بنیاد مسکن برای کمک به احداث واحدهای مسکونی روستایی به تعداد 3831 واحد مسکونی حدود 184میلیارد ریال کمک کرده است. در این دیدار مصطفی ایوبی مدیر بنیاد مسکن شهرستان کوار نیز گزارشی از اعتبارات و تسهیلات طرح ویژه، مسکن محرومین، بلاعوض‌های پرداختی و مشکلات موجود در رابطه با روند جذب این اعتبارات در شهرستان کوار ارائه داد. کارشناس عالی بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس، عبادی ضمن مثبت ارزیابی نمودن عملکرد بنیاد مسکن شهرستان کوار در زمینه پرداخت، جذب و نظارت بر تسهیلات مسکن محرومین، راهکارهایی در خصوص نظارت دقیق‌تر و افزایش سرعت پیشرفت فیزیکی عملیات اجرایی این اعتبارات ارائه داد. همچنین در این جلسه پیرامون اعتبارات جدید تسهیلات طرح ویژه مسکن روستایی و نحوه پرداخت این تسهیلات بحث و تبادل نظر گردید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی