[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

صعود دوباره قشقایی با رجب زاده، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: تیم فوتبال قشقایی شیراز،تنها نماینده استان فارس در لیگ دسته اول فوتبال کشور، عصر روز پنجشنبه یازدهم آذرماه در ورزشگاه حافظیه شیراز میزبان رایکا بابل نماینده استان مازندران بود و در پایان حریف خود را شکست داد. به گزارش روابط عمومی‌ هیئت فوتبال، در این مسابقه که از ساعت 14 در ورزشگاه حافظیه برگزار شد، تیم قشقایی با یک گل میهمان خود را مغلوب کرد و در رتبه دوم جدول قرار گرفت.
هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال ایران - ساعت 14- ورزشگاه حافظیه شیراز
قشقایی شیراز یک رایکا بابل صفر
گل: افشین امیری در دقیقه 53
اخطاری‌ها : کیخسرو سیاهپور و حامد بحیرایی از قشقایی، برهان عابد، علی خانلرزاده و امیررضا میرزایی مقدم(رایکا)
تیم داوری: داور وسط: سیدمهدی مرجان زاده، کمک‌ها: علیرضا صیاد و مسلم فاضلی، داور چهارم احسان اکبری، نماینده فدراسیون: حسین جنگی، ناظر داوری: سعادت باغبانی، هماهنگ کننده: بهرام کرمدار، مدیر رسانه هیئت: نوید عبداللهی
بازیکنان قشقایی شیراز: 12- فرزاد طیبی پور  3-میرمهدی قریشی 6-مهدی داغر 8- حامد بحیرایی 17-تورج آقایاری 19-کیخسرو سیاهپور 21-افشین امیری 23-امین جوادی مقدم 27-علی اصغر اعرابی29-سیدمحمد عابدی 30مجید تاجیک
بازیکنان ذخیره: 29-محمدمهدی سرداری، 2-حسین خیری قرانقیه 7-هادی خادم 10-روح الله صفویان پور 14-امیرحسین وثوق 16-مصدق دریس20-جعفر حسین پور 22-علی ملایی 25- محسن معظمی‌گودرزی
تعویض‌ها: روح الله صفویان پور از دقیقه 77 به جای تورج آقایاری، محمدمهدی سرداری از دقیقه 86 به جای افشین امیری، امیرحسین وثوق از دقیقه 93 به جای سیدمحمد عابدی.
سرمربی: مهدی رجب زاده ، مدیر تیم : اسماعیل سرهنگیان
بازیکنان رایکا بابل: 1- سعید ابراهیم پور، 3-مصطفی آقاجانی، 4- امیرعباسی، 15-علی گودرزی، 8-میلاد قربان زاده، 9-برهان عابد، 11-جواد غلامی، 20-رضا عبدی، 21-محمد آژیر 70- علی خانلرزاده، 16-امیررضا میرزایی مقدم
بازیکنان ذخیره : 2-میثم مرادی 7-محمد رضی پور 13-سهراب پل گردنی 14-سیدناصر رضایی 17-یاسرحاتم زاده 19-حامدعلیزاده مرشت 66-مجید دلاوریان 77-رضا نبی زاده 26-محمدحسین باباگلی
تعویض‌ها: محمدحسین باباگلی از دقیقه 46 به جای جواد غلامی، رضا نبی زاده از دقیقه 55 به جای مصطفی آقاجانی، محمد رضی پور از دقیقه 55 به جای رضا عبدی، میثم مرادی از دقیقه 60 به جای برهان عابد، یاسر حاتم زاده از دقیقه 60 به جای علی خانلرزاده.
سرمربی: پیروز قربانی، مدیر تیم: رحمان نجف زاده.
به گزارش شیراز نوین، این مسابقه بسیار کم افت و خیز دنبال شد و به خصوص تیم رایکا هیچ برنامه‌ای برای حمله روی دروازه قشقایی از خود نشان نداد. در مجموع بازی در اختیار قشقایی بود و چند موقعیت گلزنی نیز به وجود آورد. اولین موقعیت در دقیقه هشتم بازی برای قشقایی از دست رفت. در دقیقه 17 رایکا برای اولین و آخرین بار در این مسابقه دروازه میزبان را تهدید کرد اما ضربه مهاجم این تیم که از روی دستان دروازه‌بان قشقایی عبور کرده بود را کاپیتان مهدی داغر برگشت داد.
در دقیقه 32 ارسال از راست تورج آقایاری فقط یک اشاره می‌خواست تا توپ وارد دروازه سعید ابراهیم پور شود اما عابدی یک گام کم آورد و به توپ نرسید.
در نیمه دوم فشار قشقایی بیشتر شد و در هشتمین دقیقه، گل نخست به ثمر رسید. ارسال کیخسرو سیاهپور از جناح چپ با ضربه سر محکم سیدمحمد عابدی مواجه شد و ابراهیم پور به سختی توپ را برگشت داد اما ضربه قیچی بغل افشین امیری باعث شد تا توپ به تور دروازه بچسبد.
تیم رایکا در دقایق پایانی چند حمله بی‌اثر روی دروازه قشقایی ترتیب داد اما نتوانست خطری روی دروازه فرزاد طیبی پور ایجاد کند تا شاگردان پیروز قربانی بدون امتیاز به مازندران برگردند.
تیم قشقایی شیراز با این پیروزی به امتیاز 16 رسید و پس از ملوان بندرانزلی که 18 امتیازی است و بالاتر از آرمان گهر سیرجان که 15 امتیاز دارد، در رتبه دوم جدول قرار گرفت. این تیم در هفته نهم رقابت‌ها روز سه‌شنبه 16 آذر در ورزشگاه حافظیه میزبان ویستاتوربین تهران است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی