[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۰
  • دوره جدید

لیگ دسته اول امیدهای کشور پیروزی امیدهای فجر در نخستین گام، روزنامه شیراز نوین


شیرازنوین: لیگ دسته اول امیدهای کشور روز یکشنبه 14 آذرماه آغاز شد و نماینده فارس توانست نخستین بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد.
به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان فارس،  در این مسابقه که بین تیم‌های فجرشهید سپاسی شیراز و فولاد نوین یزد برگزار شد، ابتدا این تیم یزدی بود که توانست در دقیقه 60 دروازه میزبان خود را باز کند اما 5 دقیقه بعد اهورا شفیعی گل تساوی را به ثمر رساند و در دقیقه 90 نیز حسین قره گزلو گل پیروزی بخش طلایی پوشان را وارد دروازه حریف کرد، ضمن اینکه هر دو گل روی حرکات محمدرضا رحیمی به ثمر رسید که به عنوان یار تعویضی وارد بازی شده بود.
سرمربی تیم امید فجرشهیدسپاسی در خصوص این مسابقه گفت: همان‌طور که فکر می‌کردیم بازی درگیرانه و سختی را گذراندیم.  فولاد نوین تیم بسیار خوبی بود و ما با تلاش فراوان توانستیم آن‌ها را شکست دهیم. مرتضی سیمکانی افزود: در دقایق ابتدایی مشغول ارزیابی حریف بودیم و توانستیم تا حدودی به نقاط ضعف و قوتشان پی ببریم. شیوه اصلی بازی حریف، ارسال توپ‌های بلند روی دروازه بود که بچه‌های ما هم مقاومت خوبی از خود نشان دادند اما در دقیقه 60 روی یکی از همین ارسال‌ها و یک اشتباه از مدفعان ما، گل خوردیم. مسئول فنی تیم امید فجر ادامه داد: پس از دریافت گل اول دست به سه تعویض زدیم و تیم را هجومی‌تر کردیم. خیلی زود هم به نتیجه رسیدیم و یکی از بازیکنان تعویضی ما خطایی گرفت که منجر به گل اول شد. سپس فشار را افزایش دادیم و مجدداً روی حرکت همان بازیکن تعویضی یعنی محمدرضا رحیمی، موفق به ثبت گل دوم شدیم. سیمکانی به تشکر از مدیران تیم پرداخت و گفت: سردار بوعلی که همیشه از تیم حمایت کرده و سرهنگ فلاح هم همواره پشت تیم است. همچنین باید از آقای احمدی مدیرتیم‌های پایه یاد کنم که خیلی با برنامه جلوآمدند تا بتوانیم تیم را به لیگ برتر ببریم. وی در انتها نیز به نقش رسانه‌ها اشاره کرد و گفت: باید از روزنامه‌هایی مثل شیراز نوین و خبرجنوب تشکر کنم که همواره پیگیر نتایج تیم ما هستند و ما فقط می‌توانیم با نتیجه‌گیری زحمات این عزیزان را جبران کنیم.
بازیکنان تیم امید فجرشهیدسپاسی: علیرضا مرادی، حسین جاهد، علی غلامی، یاسین بهمن پور، محمود موسوی، ابراهیم اربابی، حسین قره گزلو، حسین باصری، بهمن کاظمی، اهورا شفیعی، حسین شاهسوندی، کسری کریمی، مهرشاد عباسی، محمد رضا رحیمی، جواد جعفری و کیان جمشیدی.
سرپرست: محمد حسین عزیزی، سرمربی: مرتضی سیمکانی، مربیان: حامد عزیزی، عادل فراهانی، اصغر رستگار، ایمان روستا و اسماعیل کاظمی.
گفتنی است؛ تیم امید فجرشهید سپاسی شیراز در هفته دوم رقابت‌ها باید هفته آینده در شهربابک به مصاف مس این شهر برود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی