[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۹
  • دوره جدید

حفظ اللهیار یعنی بودجه یک سال باشگاه!، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال زوریا لوهانسک اوکراین گفت: اللهیار صیادمنش تکنیک فوق العاده‌ای دارد ولی برای حفظ او باید بودجه یک سال باشگاه را هزینه کنیم.
«ویکتور اسکریپنیک» سرمربی تیم فوتبال زوریا لوهانسک اوکراین در خصوص آخرین وضعیت اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی تیمش و خبرهایی که از بازگشت او به باشگاه فنرباغچه منتشر شده است، گفت: من واقعاً می‌خواهم صیادمنش را نگه دارم اما افراد دیگری هستند که تصمیم می‌گیرند. برای حفظ صیادمنش نیاز داریم که باشگاه بودجه یک سال خود را هزینه کند. (بند خرید دائمی صیادمنش از باشگاه فنرباغچه ۳.۵ میلیون یورو است)
وی افزود: زمانی که صیادمنش را برای یک فصل و نیم به صورت قرضی به خدمت گرفتیم، می‌دانستیم که چه کار می‌کنیم. هیچ‌کس انتظار نداشت صیادمنش این‌طور بازی کند.
سرمربی تیم زوریا تأکید کرد: در حال حاضر خبرهایی از علاقه سایر باشگاه‌ها به صیادمنش می‌خوانم. او به تیم ملی ایران هم دعوت شد. این یک تعریف از او و زوریا است؛ جایی که این بازیکن پیشرفت کرد. این به معنای این است که به خوبی بازیکنان جوان را پرورش می‌دهیم.
اسکریپنیک همچنین در واکنش به خبرهایی که از علاقه باشگاه شاختار دونتسک به صیادمنش منتشر می‌شود، اظهار کرد: این را باید از مربی بپرسید؛ کسی که او را در قالب تیمش ارزیابی می‌کند. اللهیار تکنیک فوق‌العاده‌ای دارد و حتی می‌تواند بهتر هم بشود.
سرمربی زوریا شهاب زاهدی دیگر مهاجم ایرانی زوریا هم صحبت کرد و در خصوص جذب او گفت: از تصمیم رئیس باشگاه برای جذب شهاب خوشحالم. این خرید الآن جواب می‌دهد و او در مسابقات اخیر خیلی خوب بازی کرده است.
اسکریپنیک در خصوص نقش بازیکنان ایرانی در جلو راندن تیمش تصریح کرد: آن‌ها در بخش هجومی تیم بازی می‌کنند و بازیکنان دیگر پشت آن‌ها هستند. بازیکنان جوان و باتجربه برای ما مهم هستند. ما الکساندر هلادکی را به خدمت گرفتیم که یکی از عناصر مهم تیم شد. بازیکنان جوان می‌توانند کنار او پیشرفت کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی