[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

ارتش با هدف شناخت بیشتر در عرصه‌های اجتماعی ظاهر شد ، روزنامه شیراز نوین

یه گزارش زهرا پناهی خبرنگار ما، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در مرکز آموزش علوم و فنون مکانیزه شیراز با دانشجویان دوره عالی رسته‌های پیاده و زرهی دیدار و گفت و گو کرد.
در این مراسم که با حضور امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی فرمانده ارشد نظامی ارتش در منطقه فارس، سرهنگ علی مرادی فرمانده مرکز آموزش 07 کازرون و جمعی از فرماندهان و دانشجویان دوره عالی رسته‌های پیاده و زرهی برگزار شد، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری‌اسلامی در سخنانی بیان داشت: امروز صراط مستقیم ما وجود مبارک مقام معظم رهبری است و بایستی همواره پشت سر ایشان حرکت کنیم تا به بیراهه نرویم و در نظر داشته باشیم که صراط مستقیم، راهی است که رهبری ترسیم می‌فرمایند. وی افزود: بهترین راه شکرگزاری برای ما اول مطیع امر ولایت بودن و سپس خوب کار کردن است. 
امیر حیدری خدمت رسانی به مردم در حوادث طبیعی مانند سیل و زلزله و ساخت بیمارستان‌های مجهز و مدرن در دورافتاده ترین نقاط کشور توسط ارتش را نشان‌دهنده حضور نیروی زمینی ارتش در تمامی عرصه‌های اجتماعی دانست و تصریح کرد: این امور و فعالیت‌های اجتماعی عام المنفعه موجب شناخت بیشتر مردم از این نیروی خدوم شده است. وی تأکید کرد: با تمامی تلاش‌های صورت گرفته در زمینه ارتقای منزلت کارکنان، از بحث ارتقای توان رزمی نیز غافل نبوده ایم و جای افتخار دارد که امروز نیروی زمینی متحرک ترین و قدرتمندترین نیرو در بین تمامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف است و این امر ابراز رضایت کتبی مقام معظم رهبری را نیز در پی داشته است. در پایان امیر سرتیپ حیدری پاسخ‌گوی مسائل و مشکلات مطرح شده توسط دانشجویان دوره عالی رسته‌های پیاده و زرهی بود و قول رسیدگی به تمامی مسائل مطرح شده را داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی