[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر: تعلیم و تربیت از اولویت‌های بسیج است، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر گفت: بسیج در هر عرصه ای که نیاز کشور باشد، وارد می‌شود و تاکنون در مأموریت‌های مختلف سربلند بوده است.
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، اجلاسیه استادیاران طرح شجره طیبه صالحین با حضور سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر برگزار شد. سردار بوعلی در این مراسم با بیان اینکه شهدا تربیت یافتگان مکتب انقلاب اسلامی هستند، گفت: تربیت نسل مؤمن و انقلابی برای در دست گرفتن مسئولیت‌های مهم در کشور یکی از رسالت‌ها و اولویت‌های مهم بسیج است.
وی خاطرنشان کرد: صالحین یک تشکیلات محوری و مهم در بسیج برای اهداف تربیتی است. 
وی با بیان اینکه بسیج در هر عرصه ای که نیاز کشور باشد، وارد می‌شود و تاکنون در مأموریت‌های مختلف سربلند بوده است، گفت: در موضوع مقابله با کرونا، محرومیت‌زدایی، امدادرسانی پس از حوادث طبیعی و بسیاری از مسائل دیگر نقش آفرینی بسیج درخشان بوده و در حوزه تربیت و در طرح صالحین نیز شاهد یک حرکت تأثیرگذار تربیتی 
خواهیم بود.
وی خاطرنشان کرد: تأثیر طرح صالحین بسیج باید به صورت فراگیر و تأثیرگذار در همه عرصه‌ها مشاهده شود. وی افزود: فارس دارای جمعیت نوجوان و جوان و ظرفیت‌های بالقوه برای ایجاد جریان‌های فرهنگی و انقلابی در سطح کشور، به خصوص در زمینه‌های تربیتی است و بسیج استان باید در این زمینه الگو و سردمدار باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی