[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

روستاهای کوار و نوید توسعه ، روزنامه شیراز نوین

نشست کارشناسی و هماهنگی توزیع قیر رایگان در فرمانداری شهرستان کوار و در دفتر فرماندار این شهرستان با حضور ناهید معاون عمرانی فرمانداری کوار، نامداری بخشدار بخش مرکزی، زارع بخشدار بخش طسوج، ایوبی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کوار و کارشناسان فرمانداری، بخشداری‌ها و بنیاد مسکن شهرستان کوار برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس، در این جلسه در خصوص نحوه توزیع قیر رایگان در روستاهای شهرستان بحث و تبادل نظر گردید.
بهنام ناهید معاون فرمانداری کوار دراین نشست با تقدیر از خدمات بنیاد مسکن و دستگاه‌های اجرایی ابراز داشت: توسعه معابر روستایی با بهره گیری از قیر رایگان کارکردی است که توسعه دوچندان را به همراه دارد و نمود عینی محرومیت زدایی و بهره گیری از سهم عادلانه توسعه در روستاهاست. معاون فرماندار کوار ادامه داد: نهضت خدمت در روستاهای این شهرستان می‌بایست شکل گیرد و با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود باید در همه بخش‌ها و روستاها چرخ توسعه و محرومیت زدایی به گردش درآید.
مصطفی ایوبی مدیر بنیاد مسکن شهرستان کوار نیز استفاده از ظرفیت قیر رایگان را فرصتی برای توسعه دانست و گفت: بنیاد مسکن از همه ظرفیت‌های پیش رو برای توسعه و محرومیت زدایی بهره گیری خواهد کرد. ایوبی بر لزوم تعیین محدوده روستاها تأکید کرد و افزود: تعیین محدوده با ارائه طرح و الگوی کاربری اراضی و طرح اصلاح معابر روستا، ضوابط مربوط به نحوه ساخت و ساز ایمن سازی در مقابل سوانح طبیعی، تفکیک زمین و سایر ضوابط و مقررات کالبدی موردنیاز را تعیین می‌نماید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی