[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: کیفیت لیگ برتر بهتر شده است، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران اعتقاد دارد ۱۳ هفته نخست لیگ برتر، کیفیت بیشتری نسبت به فصل گذشته داشته است.
محمد ناظم‌الشریعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اردوی تیم ملی فوتسال که از امروز(دوشنبه) آغاز می‌شود، اظهار داشت: چهار بازیکن از لیست 17 نفره خط می‌خورند و همراه با حسین طیبی که از پرتغال به ما اضافه می‌شود، 14 بازیکن مقابل ایتالیا خواهیم داشت. مسلم اولادقباد در لیگ برتر مصدوم شد که در اردوی نخست به او استراحت دادیم و در این اردو باید شرایط این بازیکن را ببینیم.
وی در مورد شرایط تیم جوان شده ایران و اینکه به دنبال غلبه بر ایتالیا خواهد بود یا خیر، عنوان کرد: بازیکنان جدید تیم، جوان هستند و انگیزه بالایی دارند. بازیکنانی که در لیگ برتر به میدان می‌روند،‌ تجربه بین‌المللی پایینی دارند و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا آن‌ها را به هماهنگی برسانیم. هدف ما این است که سن تیم ملی را پایین بیاوریم و البته برای جام جهانی 2024 باید برنامه‌محور باشیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در خصوص مذاکراتش با کمیته فوتسال برای ادامه فعالیت در این تیم به تسنیم گفت: برنامه‌ام را تا جام جهانی به کمیته فوتسال ارائه کردم و پس از دیدار با ایتالیا، فرصت تصمیم‌گیری در این باره و نیز برنامه‌ریزی برای تیم‌های پایه را داریم. اصولی (رئیس کمیته فوتسال) مشتاق ساماندهی تیم‌های زیر 23 و زیر 20 سال است و همراه با کامرانی‌فر به اردوی تیم ملی آمد که این اتفاق به تیم انگیزه می‌دهد.
ناظم‌الشریعه درباره نیم‌فصل اول لیگ برتر فوتسال و کیفیت این رقابت‌ها خاطرنشان کرد: کیفیت مسابقات بهتر از سال گذشته بود و برخی تیم‌ها از لحاظ سخت‌افزاری دچار مشکل هستند. باشگاه‌های گیتی‌پسند، مس سونگون، فرش‌آرا و سپاهان در رده پایه فعالیت می‌کنند و فدراسیون باید به این باشگاه‌ها کمک کند. باشگاه‌ها سرمایه‌گذار اصلی در رده پایه هستند. باید نشستی با سرمربیان تیم‌های لیگ برتری برگزار کنیم و با یکدیگر هماهنگ‌تر شویم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی