[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

رئیس کمیسیون سلامت، شورای شهر شیراز تأکید کرد: استفاده از ظرفیت کمپ زیباشهر تعیین تکلیف شود، روزنامه شیراز نوین

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، زارعی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز در بازدید از شهرک زیباشهر و گلشن که با حضور شکوهیان شهردار منطقه سه و دیگر مسئولان این شهرداری همراه بود، بر تعیین تکلیف چگونگی استفاده از ظرفیت کمپ زیباشهر تأکید کرد و گفت: با توجه به اینکه این فضا در مسیر منتهی به دروازه قرآن و دیگر جاذبه‌های گردشگری منطقه سه قرار دارد، باید بستری مناسب فراهم شود تا استفاده از کمپ زیباشهر که ظرفیتی برای ایجاد رفاه و آسایش شهروندان محسوب می‌شود، فقط مختص عید نوروز و اسکان مسافران نوروزی نباشد. 
مسعود زارعی به اهمیت جغرافیایی این کمپ که در مسیر ورودی شمالی شهر شیراز قرار دارد، اشاره کرد و بیان داشت: محدوده کمپ زیباشهر یک ظرفیت بالقوه در منطقه سه شهرداری و فرصتی برای سرمایه گذاری اقتصادی است که جا دارد با تعریف کاربری‌هایی برای این ظرفیت، زمینه ارائه خدمات مفید تر برای شهروندان فراهم شود.
زارعی افزود: باید با دعوت از مشاوران بنام، به شکلی حرفه ای مطالعات مربوط به این کمپ انجام شود تا نوع و چگونگی خدمات این فضا به شهروندان مشخص گردد.
ناظر شورای اسلامی شهر در شهرداری منطقه سه در ادامه ضمن پاسخ‌گویی به درخواست‌ها و مطالبات یاوران شورا و معتمدان محل، با اشاره به اینکه در برخی شهرک‌های حاشیه شیراز محدودیت ارائه خدمات شهری وجود دارد، گفت: علی‌رغم این محدودیت‌ها، شهرداری تا حد مناسبی به این شهرک‌ها ارائه خدمات می‌دهد. مسعود زارعی گفت: می‌طلبد دستگاه‌های دیگر هم با شهرداری همکاری نمایند تا این شهرک‌ها از خدمات بهتری بهره مند شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی