[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

استاندار فارس: طرح‌های اجرایی دارای زمان‌بندی باشد، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: طرح‌های اجرایی در حوزه اجتماعی باید همراه با زمان بندی دقیق، مسئول اجرا، واجد اهداف کمی و امکان پایش مکرر و ارزیابی دقیق باشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده اظهار داشت: مدیران نباید در دام برنامه نویسی بیفتند و از پیشبرد اهداف اصلی غافل بمانند.
نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه حداقل دوسوم مرگ و میر ناشی از بیماری‌های غیرواگیر است، افزود: بعد از مدیریت کرونا مشکل اصلی کشور همچنان بیماری‌های غیرواگیر خواهد بود که مدیریت آن نیازمند عزم ملی و جدی است.
وی با اشاره به اینکه فرصت همکاری و هماهنگی خوبی در سطح استان فارس برای اجرای طرح کنترل و پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر ایجاد شده ‌است، گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز باید طرح کنترل و پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر را به شکل زمان‌بندی شده و با تعیین دقیق وظایف دستگاه‌های مختلف تهیه کند تا در کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان تصویب و ابلاغ شود.
استاندار فارس با تأکید بر تعدد جلسات و حضور مستمر مدیران استان در شوراهای مختلف، تصریح کرد: باید بر اساس نیاز واقعی، برای حضور مدیران در جلسات شوراها و کارگروه‌های استانی برنامه‌ریزی و از آنان دعوت کرد تا روند اداره و پیشبرد اهداف استان دچار اختلال نشود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی