[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

شکست صدرنشین برابر قعرنشین!، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی-گروه ورزش
با شکست صدرنشین رقابت‌ها، لیگ فوتسال شیراز در فاصله دو هفته مانده به پایان، به اوج حساسیت رسید.
روز پنجشنبه 25 آذرماه سالن آتش نشانی شیراز میزبان سه دیدار از هفته سوم مرحله نهایی لیگ فوتسال شیراز بود. تیم انقلاب که در دو بازی گذشته 6 امتیاز کسب کرده بود، شش گل زده و هیچ گلی دریافت نکرده بود به مصاف تیم انتهای جدولی دج ماهشهر رفت که در دو بازی گذشته نه گلی زده بود و نه امتیازی کسب کرده بود، اما در نهایت این مسابقه با دو گل به سود دج به پایان رسید! پیمان امیری زننده هر دو گل تیم دج بود. 
در دومین مسابقه تیم‌های شهید نظری و تربیت زندان به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با تساوی پرگل چهار چهار به پایان رسید. محمد زمان رحیمی۲گل، مهدی شش دهی، زمان ملکی برای شهید نظری و محمود رضایی ۳گل محمدحمیم فرهنگ برای تربیت زندان موفق به گلزنی شدند.
بالاخره در آخرین دیدار این هفته، تیم‌های چابک و اتحاد رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که این مسابقه هم با تساوی به پایان رسید. مهدی  راستگو برای اتحاد و سعید شعبانی برای چابک گلزنی کردند.
بدین ترتیب صدرنشین رقابت‌ها تنها تیمی ‌بود که در هفته سوم نتوانست هیچ امتیازی کسب کند. با این حال، انقلاب همچنان با 6 امتیاز و تفاضل گل مثبت 4 صدرنشین است. شهید نظری و اتحاد با 5 امتیاز، تفاضل گل مثبت 2 و گل‌های زده متفاوت در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.
چابک با 4 امتیاز در رتبه چهارم جدول باقی ماند اما در انتهای جدول، جای دو تیم قعرنشین عوض شد. دج ماهشهر با 3 امتیاز به رتبه پنجم صعود کرد و تربیت زندان با یک امتیاز در جایگاه ششم ایستاد.
نکته جالب در خصوص این رقابت‌ها این است که همچنان تمامی‌ تیم‌ها روی کاغذ برای قهرمانی دارای شانس هستند.
در هفته چهارم که پنجشنبه همین هفته برگزار می‌شود، ابتدا تیم‌های اول و دوم جدول یعنی انقلاب و شهید نظری به مصاف هم می‌روند، سپس اتحاد به مصاف دج ماهشهر می‌رود و بالاخره چابک رو در روی تربیت زندان خواهد ایستاد. در صورت پیروزی انقلاب و رقم خوردن تساوی در دو دیدار دیگر، تکلیف تیم قهرمان یک هفته مانده به پایان رقابت‌ها مشخص خواهد شد، در غیر این صورت روز پایانی نیز با حساسیت و جذابیت بالایی برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی