[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن فارس: مشکلات اراضی تنب توراهی ایج استهبان حل می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

سید علیرضا حمیدی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان فارس در بازدید از زمین‌های موسوم به تنب توراهی ایج استهبان بیان داشت: با مشارکت بنیاد مسکن و همراهی و همیاری شهرداری و شورای شهر ایج مشکلات 20ساله این اراضی حل می‌شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، حمیدی در این بازدید به اتفاق فرخ منش مسئول امور زمین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس و ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان استهبان با حضور در محدوده زمین‌های تنب توراهی به ارزیابی و بررسی مطالبه شهرداری و نمایندگان مردم در شورای شهر پرداختند. در این بازدید سعید نظری شهردار و برخی از اعضای شورای اسلامی ایج با ذکر این موضوع که مشکل ۲۰ساله زمین‌های تنب توراهی مهم‌ترین دغدغه و چالش در موضوعات قابل بحث شورای شهر است، خواستار همکاری و بررسی همه جانبه نهادهای مربوطه از سوی بنیاد مسکن استان فارس تا حصول نتیجه رضایت‌بخش شدند. پس از این بررسی میدانی جلسه ای نیز در فرمانداری شهرستان استهبان با حضور مسئولان، فرماندار شهرستان و بخشدار مرکزی جهت بررسی دقیق تر موضوع برگزار شد.
بررسی‌های دیروز توسط حمیدی و فرخ منش، امیدبخش و گامی رو به جلو جهت تحصیل این مطالبه بحق مردم بوده است.
کمالی سروستانی فرماندار شهرستان استهبان نیز در این نشست بر لزوم هم افزایی بین دستگاه‌ها برای حل مشکل این اراضی تأکید کرد و اظهار داشت: باید از همه ظرفیت‌های قانونی برای حل مشکلات مردم 
بهره گیری کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی