[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۰
  • دوره جدید

افتتاح واحد مراقبت‌های معنوی نهاد مقام معظم رهبری در بیمارستان نمازی، روزنامه شیراز نوین

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از افتتاح واحد مراقبت‌های معنوی نهاد رهبری در بیمارستان نمازی 
خبر داد.
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، حجت الاسلام و المسلمین «محمد مهدوی» با اعلام این خبر گفت: رسالت اصلی مبلغان مرکز مددکاری و تبلیغ دینی نهاد رهبری در واحد مراقبت‌‌های معنوی، مشاوره دینی، پاسخ‌گویی به پرسش‌های مربوط به احکام و شبهات اعتقادی کادر درمان، بیمار و همراهان بیمار است.
او معنویت را جنبه ای مهم از مراقبت‌های بهداشتی دانست که در طول دهه‌های گذشته در سیستم سلامت کشور مطرح شده است و افزود: امروزه مراقبت معنوی به عنوان جزء جدایی ناپذیر مراقبت کل نگر پیشنهاد می‌شود.
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: همراهی در تقویت احساس تسلط داشتن بر زندگی، پذیرش یا تحمل رنج، مدیریت هیجانات، هدایت در تصمیم‌ گیری‌‌ها، سازگاری با استرس و مشکلات، افزایش مثبت ‌‌نگری و امیدواری از دیگر خدمات مبلغان به مخاطبان است.
آیین افتتاح واحد مراقبت‌های معنوی نهاد مقام معظم رهبری در بیمارستان نمازی، با حضور جمعی از معاونان و مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی