[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

شهردار آباده: صراحت و قضاوت دادگستری برای ما راهگشا بوده است، روزنامه شیراز نوین

 کریم آمالی- گروه شهرستان‌ها- آباده
شهردار آباده به همراه جمعی از همکاران خود با حضور در دادگستری با رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند. 
شهردار آباده ضمن قدردانی از تعامل و همکاری سازنده مجموعه دادگستری و شهرداری آباده اظهار داشت: مجموعه شهرداری در تمام بخش‌ها همگام با دادگستری بوده و تمام همت خود را برای حل و فصل معضلات این شهر انجام خواهند داد.
هادی مقصودی افزود: صراحت و قضاوت مجموعه دادگستری برای ما راهگشا بوده است. در مجموعه شهرداری هم به خدماتی که به شهروندان ارائه می‌شود بازمی‌گردد؛ لذا اثرات تعامل و همراهی شهرداری و دادگستری به عموم شهروندان آباده ای برمی‌گردد و امید است این تعامل گرهی از مشکلات مردم باز کند. 
این مقام مسئول اظهار داشت: الکترونیکی کردن خدمات شهرداری بر اساس سیاست کاری دولت و شفاف سازی اطلاعات در چهارچوب قانون به منظور کاهش مراجعات مردم به شهرداری در اولویت کاری ما قرار دارد. 
وی اضافه کرد: شهرداری مجموعه ای است که خدمات زیادی در سطح شهر ارائه می‌دهد؛ از همین جا از همه شهروندان، نیروهای نظامی و انتظامی، دستگاه قضا، ادارات، نهادها و ارگان‌ها می‌خواهم تا با همگرایی و هم‌افزایی ما را در راهی که پیش رو داریم همراهی کنند و یاریگر مجموعه باشند تا بتوانیم خدماتی در شأن مردم آباده انجام دهیم. 
حجت الاسلام نورالدینی رئیس دادگستری شهرستان آباده با بیان اینکه مسئولیت‌ها گذرا هستند، پس باید در زمانی که در سمتی قرار داریم ارزش مسئولیت را بدانیم، اظهار داشت: جایگاه شهردار در شهر آباده جایگاه مهمی است و شما با امورات شهر و شهروندان که باید در جهت رفع مسائل و مشکلات تلاش نمایید، عجین شده اید. دادگستری شهرستان آمادگی تعامل هرچه بیشتر با شهرداری را در همه حوزه‌ها دارد. 
رئیس دادگستری شهرستان آباده گفت: با توجه به سابقه دارای تجربه‌های زیادی در مدیریت اجرایی هستید و از طرفی بومی بودن یکی از نقاط قوت شما می‌باشد که امید است در پایان دوره مسئولیت لذت خدمت به مردم را چشیده باشیم.
گفتنی است در این دیدار میثم ابراهیم زاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آباده نیز ابراز امیدواری کرد تا فضایی سرشار از وفاق و همدلی در جهت رضایت شهروندان در شهر ایجاد شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی