[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

علیرضا اکبرپور: فاصله نفرات اصلی و ذخیره استقلال زیاد است، روزنامه شیراز نوین

پیشکسوت استقلال اعتقاد دارد، نباید فاصله زیادی میان نفرات اصلی و ذخیره تیم وجود داشته باشد و با ‌این وجود آبی‌ها با‌ این مشکل دست به گریبان خواهند بود.
علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد پایان همکاری خود با باشگاه ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: هیچ تماسی از ماشین‌سازی با من نگرفتند و من هم در کمیته وضعیت، از طریق قانونی اقدام کردم. مگر می‌شود یک مربی با باشگاهی قرارداد داشته باشد و آن باشگاه بدون تسویه حساب با او، مربی دیگری جذب کند؟! مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی گفته بود سرمربی تراکتور هم بازیکنانش را در ابتدا نمی‌شناخت،‌ اما بازیکنان امید و جوانان ماشین‌سازی در رده بزرگ‌سالان هم بازی نکرده بودند.
وی با بیان ‌اینکه مدیران جدید ماشین‌سازی باید پاسخگوی اقدامات خود باشند، تصریح کرد: تراکتور بهترین بازیکنان ‌ایران را دارد و اگر یک مربی آن‌ها را نشناسد، فیلم بازی‌های ‌این نفرات را می‌بیند. مالک باشگاه قرار بود پنجره نقل‌وانتقالاتی ماشین‌سازی را باز کند که‌ این اتفاق نیفتاد. من مدیرعامل جدید را ندیده‌ام و دوست نداشتم از باشگاه ماشین‌سازی شکایت کنم.
پیشکسوت استقلال در مورد نمایش ضعیف ‌این تیم مقابل نود ارومیه خاطرنشان کرد: جام حذفی همیشه جام شگفتی‌ها بوده است و تیم‌های لیگ دسته اول یا دوم نتایج شگفت‌انگیزی می‌گیرند. مجیدی بر حسب نیازش، به برخی نفرات استراحت داد و به بازیکنان ذخیره اعتماد کرد، اما نباید‌ این‌قدر فاصله میان تیم اصلی و ذخیره استقلال باشد که بازیکنان ذخیره در مواقع حساس، نتوانند به کمک تیم بیایند. اکبرپور با انتقاد از شیوه بازی حریف لیگ دویی استقلال به تسنیم گفت: نود 120 دقیقه دفاع کرد و در چنین بازی‌هایی اگر زود گل نزنید، فشار بازی بدتر می‌شود. برای کسانی که از بازی ‌این تیم تمجید می‌کنند، متأسفم. اگر خط حمله استقلال بیشتر دقت می‌کرد، گل‌های بیشتری می‌زد و نباید به بازی تا ‌این حد تدافعی افتخار کرد. اگر تیمی در سراسر بازی دفاع کرده و روی ضدحمله به یک گل می‌رسد، دلیل بر خوب بودن آن نیست. متأسفانه بازیکنان استقلال، نود را دست‌کم گرفتند و بازیکنان حریف هم در محوطه جریمه تجمع کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی