[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

حرکت فجر به‌سوی سراشیبی سقوط، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - گروه ورزش
لیگ برتر فوتبال کشور عصر دیروز هفته یازدهم خود را پشت سر گذاشت که در یکی از این مسابقات، تیم فجرشهیدسپاسی که به خوزستان رفته بود، دست خالی به شیراز بازگشت.
در این مسابقه که در شهر مسجدسلیمان برگزار شد، تیم نفت این شهر موفق شد با دوگل نماینده شیراز را شکست دهد.
ترکیب نفت مسجدسلیمان: علی محسن‌زاده، علی عبدالله‌زاده، کرار جاسم محمد، مسلم مجدمی، مجید عیدی، مجتبی لطفی، مهران امیری، علیرضا دغاغله، مهرداد هدایتیان،‌هاتف نادری، میرهادی میرجوان.
ترکیب فجرشهیدسپاسی: ایمان صادقی، محمد زینالی، محمد قنبری، سعید زارع، محمدرضا خدری، احمد زنده‌روح، علی نبی‌زاده، محمدعرفان معصومی، محمدپارسا سیمکانی، رضا آقابابایی و حسین مهربان.
فجر در نیمه نخست بازی را خوب آغاز کرد اما پس از اینکه در دقیقه 34 جاسم کرار بازیکن عراقی نفت به دلیل مصدومیت از بازی خارج شد، محمد بلبلی یار جانشین او بلافاصله پس از ورود به زمین گل اول را وارد دروازه ایمان صادقی کرد.
فجر هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که روی ارسال مهرداد هدایتیان از جناح راست، عماد میرجوان با ضربه سر گل دوم را هم وارد دروازه نماینده شیراز کرد. بدین ترتیب نیمه اول با دو گل به سود شاگردان فراز کمالوند به پایان رسید.
در نیمه دوم فجر تلاش زیادی برای رسیدن به گل انجام داد و موقعیت‌های خوبی هم به دست آورد اما هرگز نتوانست از آن‌ها استفاده کند و پنجمین شکست فصل را متحمل شد.
این ششمین بازی متوالی فجر بود که بدون کسب پیروزی به پایان رسید، ضمن اینکه این تیم در هفت بازی اخیر خود در لیگ و جام حذفی، فقط یک گل به ثمر رسانده که آمار بسیار ضعیفی محسوب می‌شود.
دیروز همچنین تیم‌های ته جدولی و رقبای فجر در راه بقا نیز نتایج خوبی کسب کردند. نساجی در رفسنجان دست به کار بزرگی زد و تیم اوج گرفته مس را دو بر یک شکست داد. همچنین تیم هوادار هم موفق شد با یک گل تراکتور را شکست داده و در جدول از فجرشهیدسپاسی پیشی بگیرد.
با توجه به روند حرکتی فجری‌ها، وضعیت خطرناکی بر این تیم حاکم شده و باید دید شاگردان کلانتری روز چهارشنبه می‌توانند خود را از بحران خارج کنند یا خیر.
فجر روز چهارشنبه هشتم دی ماه در ورزشگاه حافظیه شیراز میزبان تیم هوادار تهران خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی