[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

قلع‌وقمع ۵ دیوارکشی غیرمجاز در کازرون، روزنامه شیراز نوین

قلع‌وقمع 5 دیوارکشی غیرمجاز در کازرون
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: با دستور قضایی پنج دیوارکشی غیرمجاز در حریم شهر کازرون تخریب شد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کازرون، حمید رشیدی با اشاره به اینکه برخورد با ساخت و ساز غیرمجاز امروز به عنوان مطالبه مردمی تبدیل شده است، تصریح کرد: 5 دیوارکشی غیرمجاز به مساحت 4500 مترمربع در دو نقطه از حریم شهر کازرون قلع و قمع شد.
وی افزود: با اجرای این عملیات، 4500 مترمربع اراضی کشاورزی این شهرستان با حضور نماینده دادستان، یگان امداد فرماندهی نیروی انتظامی، اجرائیات شهرداری، کارشناسان امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کازرون رفع تصرف شد و به چرخه تولید بازگشت. این مقام مسئول با بیان اینکه با هر‌گونه ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی که منابع تأمین‌کننده امنیت غذایی جامعه را تهدید کند طبق قانون برخورد خواهد شد، تأکید کرد: بر اساس قانون، تغییر کاربری و تبدیل اراضی زراعی و باغی ممنوع است و مردم اگر قصد احداث بنا یا دیوارکشی اراضی زراعی و باغی خود را دارند، ضرورت دارد قبل از هرگونه اقدامی نسبت به دریافت مجوز‌های قانونی اقدام کنند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون بیان کرد: گشت حفاظت اراضی کشاورزی این مدیریت به طور مستمر در حال دهگردشی و رصد فعالیت‌های بخش کشاورزی شهرستان است و شهرورندان می‌توانند ساخت و سازهای غیرمجاز را به سامانه 131 گزارش دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی