[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۰
  • دوره جدید

تلاش و تمرکز راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است، روزنامه شیراز نوین

سمینار یک روزه بررسی عملکرد ادارات و دفاتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه فارس در محل شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، در این سمینار یک روزه ضمن ارائه گزارش معاونان و مدیران ستادی در بخش‌های مختلف حقوقی و ثبتی، بهره‌وری اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، امور مالی، تحقیق و حسابرسی و موضوعات حراست و بازرسی، هر یک از شرکت کنندگان با موقوفه دانش سلامت کوثر فارس آشنا شدند و از خط تولید این شرکت موقوفه دانش بنیان بازدید کردند. حجت الاسلام سید عباس موسوی مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس، در این سمینار توجیهی با تأکید بر اهمیت تحقق برنامه عملیاتی ادارات گفت: راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی تنها تلاش و تمرکز بر کار است و هنگامی که امور برای خدا و در راه خداوند باشد، قطعاً نتایج مطلوب و اثربخش خواهد داشت.
وی به منویات مقام معظم رهبری در این خصوص اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب اظهار داشته اند «در جمهوری اسلامی، هرجا که قرار گرفته‌اید، همان‌جا را مرکز دنیا بدانید و آگاه باشید که همه کارها به شما متوجه است»؛ پس هر یک از ما در مسیر فعلی خود می‌توانیم و باید بهترین باشیم و آن را مؤثرترین و مهم ترین مسیر کشور برای تحقق اهداف عالی نظام بدانیم و تنها در این صورت است که ضمن رضایت خاطر از تلاش خودمان موفق خواهیم بود.
موقوفه دانش سلامت کوثر، نقطه‌عطفی در حوزه سرمایه‌گذاری 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس در ادامه موقوفه دانش سلامت کوثر را نقطه عطفی در حوزه سرمایه‌گذاری و بهره‌وری اقتصادی موقوفات دانست و ابراز کرد: قطعاً یکی از راه‌های برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها می‌تواند به کمک سرمایه‌های ارزشمند و بابرکتی همچون وقف و امور خیریه میسر شود و در این راستا باید به دانش و تجربه جوانان کشور نیز اعتماد کنیم.
لازم به ذکر است در ادامه این سمینار مدیران ادارات و دفاتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه فارس از بخش‌های مختلف شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر فارس بازدید کردند و با محصولات تولیدی این شرکت از نزدیک آشنا شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی