[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۰
  • دوره جدید

قشقایی شیراز ٠ مس کرمان ۱ قشقایی باخت، رجب زاده استعفا داد، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - گروه ورزش
تیم فوتبال قشقایی شیراز یازدهمین دیدار خود در لیگ دسته اول فوتبال کشور را با شکست خانگی پشت سر گذاشت
در این مسابقه که عصر دیروز در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد، شاگردان مهدی رجب زاده با یک گل مقابل تیم مس کرمان تن به شکست دادند
بازیکنان تیم قشقایی شیراز: فرزاد طیبی پور، حسین خیری، مرصاد فلاح نژاد، امیرحسین وثوق، روح الله صفویان‌پور، میرمهدی قریشی، هادی خادم، امین جوادی مقدم، علی اصغر اعرابی، محمد مهدی سرداری و مجید تاجیک.
بازیکنان تیم مس کرمان: آرمان شهدادنژاد، سید جلال عبدی، عیسی پرتو، میلاد خدایی اصل، مهرداد آوخ، میلاد پورصف شکن، عارف زینعلی، حسین دوستدار، مهیار زحمتکش، مسعود اسدی و احمد نصیری.
در ابتدای بازی، تیم مس کرمان نمایش بهتری نشان داد و دو موقعیت نسبی را نیز خلق کرد اما اولین موقعیت خطرناک بازی را تیم قشقایی ایجاد کرد و ضربه روی پای مجید تاجیک به شکل خطرناکی از روی دروازه مس کرمان به بیرون رفت. در دقیقه ۳۲ ضربه کاشته جواد مقدم با واکنش دروازه‌بان مس کرمان به کرنر رفت و دو دقیقه بعد با ضربه امیرحسین وثوق نیز به شکل خطرناکی از کنار دروازه مس به بیرون رفت. در دقیقه ۴۴ هم ضربه کاشته دیگری توسط جوادی مقدم با واکنش شهدادنژاد دفع شد. 
در نهایت نیمه نخست این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید
در نیمه دوم باز هم این تیم مس بود که بازی را بهتر آغاز کرد اما این بار در دقیقه ۵۳ با ضربه دیدنی مهرداد آوخ به گل رسید.
در ادامه مهدی رجب زاده برای تغییر روند بازی دست به تعویض زد و کیخسرو سیاهپور را به جای کاپیتان خود هادی خادم وارد بازی کرد.
 در دقیقه ۷۴ صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه مس کرمان رخ داد که داور اعتقادی به خطا نداشت که این صحنه با اعتراض شدید کادرفنی و هواداران قشقایی حاضر در ورزشگاه مواجه شد. در دقیقه ۸۲ ارسال همین جواد مقدم با ضربه سر حسین خیری به شکل خطرناکی از روی دروازه مس کرمان به بیرون رفت. در دقیقه نود، هفت دقیقه وقت اضافه برای نیمه دوم در نظر گرفته شد که در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده موقعیت بسیار خوبی نصیب محمد پور قنبری مهاجم مس کرمان شد و پس از عبور از دروازه‌بان قشقایی نتوانست دروازه خالی را باز کند و مدافع قشقایی توپ را از روی خط برگشت داد. فشار سنگین قشقایی در دقایق پایانی هم نتیجه نداد و در نهایت این بازی با یک گل به سود مس کرمان به پایان رسید. مهدی رجب زاده سرمربی قشقایی در کنفرانس خبری پس از بازی در اعتراض به وضعیت حاکم بر باشگاه قشقایی از سمت خود استعفا داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی