[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۱
  • دوره جدید

ایجاد ۱۸۴ تخت با اتمام بیمارستان جدید ، روزنامه شیراز نوین

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه سفر خود به استان فارس، با حضور در شهرستان فسا، از بخش‌های مختلف حوزه سلامت این شهرستان بازدید کرد و پروژه جدید عمرانی در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «بهرام عین‌اللهی» وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با همراهی دکتر «سید وحید حسینی» رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز، عازم شهرستان فسا شده و ابتدا با حضور بر مزار شهدای گمنام این شهرستان، به مقام شامخ شهدای والامقام انقلاب اسلامی، ادای احترام کرد.
وزیر بهداشت در ادامه با همراهی رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز، مسئولان دانشگاه علوم‌پزشکی فسا، نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان شهرستانی، در آیین کلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرایی خوابگاه ۲۴واحدی، ویژه دانشجویان متأهل دانشگاه علوم‌پزشکی فسا حضور یافته و توسعه خدمات این حوزه را گامی در راستای تحقق اهداف جوانی جمعیت در کشور خواند. شرکت در آیین تجهیز و راه‌اندازی استخر ورزشی دانشگاه علوم‌پزشکی فسا و راه‌اندازی زمین ورزشی چمن مصنوعی در این مجموعه دانشگاهی، دیگر برنامه سفر وزیر بهداشت به شهرستان فسا بود.
همچنین دکتر عین‌اللهی با همراهی رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز و مسئولان دانشگاهی و شهرستانی در فسا، از پروژه بیمارستان آموزشی ۱۸۴تختخوابی حضرت امام حسین(ع) در این شهرستان که هم اکنون در مراحل تکمیل و تجهیز قرار دارد، بازدید کرد.
مسئول ارشد حوزه سلامت کشور در ادامه ضمن حضور در پروژه در حال تجهیز ساختمان مرکزی معاونت بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی فسا، از بخش‌های پیش‌بینی‌شده برای این مجموعه دیدن کرد.
دکتر عین‌اللهی همچنین با حضور در بیمارستان حضرت ولی‌عصر(عج) شهرستان فسا، خدمات این مرکز آموزشی درمانی را در حوزه‌های مختلف پایش کرد.
گفت‌وگو با بیماران و همراهان آنان پیرامون نحوه دریافت خدمات و قدردانی وزیر بهداشت از تلاش‌های مدافعان سلامت در این بیمارستان با اهدای شاخه گل، دیگر برنامه وزیر بهداشت در این بازدید بود.
در این بازدید، آزمایشگاه ژنتیک و تشخیص مولکولی بیمارستان حضرت ولی‌عصر(عج) نیز به بهره‌برداری رسید.
وزیر بهداشت با حضور در جمع کارکنان این آزمایشگاه، با گرامیداشت سی‌ام فروردین، روز ملی علوم آزمایشگاهی و پاسداشت خدمات جامعه آزمایشگاهی کشور به‌ویژه در پاندمی ویروس کرونا، با اهدای شاخه گل از تلاش‌های دست‌اندرکاران این مجموعه در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی به مردم شهرستان فسا، قدردانی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی