[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت است، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: سردار سلیمانی تربیت شده مکتب امامت و ولایت است و پیوند با امامش را همیشه بر سر زبان‌ها فریاد و در میدان عمل آن را تفسیر کرد.
حجت‌الاسلام سید رضا تقوی در مراسم بزرگداشت یوم‌الله ۹ دی -روز بصیرت و میثاق امت با ولایت- که در مسجد جامع شهدای شیراز با حضور مردم این کلان‌شهر برگزار شد، همه مناسبت‌های این ایام از جمله هفته بصیرت، فاطمیه و شهادت سردار دل‌ها را در یک راستا دانست.
او افزود: ۹ دی و هفته بصیرت امسال در این ایام برگزار می‌شود و عطر فرهنگ فاطمی فضای جامعه را پر کرده و مردم را به حال و هوای دیگری می‌برد.
این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در فتنه ۸۸، دشمن از نزدیک‌ترین افراد به انقلاب، از آنها که از امام(ره) حکم‌هایی هم داشتند، پیاده‌سوار گرفته بود. 
تقوی حمایت از مردم مظلوم فلسطین و شعار مرگ بر اسرائیل را نه سیاست، بلکه یک شعار با قلب و جان دانست و یکی از مشخصه‌های خط امام(ره) را حمایت از مردم فلسطین و مبارزه با رژیم غاصب صهیونیست عنوان کرد و گفت: این وظیفه ماست که از مردم مظلوم حمایت کنیم و حتی جمعه آخر ماه رمضان را روز قدس اعلام کردیم، اما فتنه گران می‌خواستند آن را روز ایران اعلام کنند که امام راحل(ره) در منافات بود.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات خصوص مشکلات معیشتی بسیار سخت است، با اشاره به سر کار آمدن دولت انقلابی آیت الله رئیسی گفت: همه باید دست به دست هم دهیم به دولت کمک کنیم تا مشکلات حل شود. تقوی در پایان این مراسم، حجت‌الاسلام موسی‌پور را به عنوان رئیس جدید شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی فارس معرفی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی