[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر: نذر رهایی زندانیان ادامه دارد ، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: در هفتمین مرحله از طرح نذر رهایی ۲۵۲ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد از زندان آزاد می‌شوند. به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، هفتمین مرحله از آیین نذر رهایی با حضور سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر و حجت الاسلام موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس به میزبانی اداره کل زندان‌های فارس برگزار شد.
سردار بوعلی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: ملت ایران هرگز ایثار و حماسه آفرینی‌های این شهید والامقام را فراموش نکرده و جوانان انقلابی راه و مکتب او ادامه خواهند داد.
وی با بیان اینکه این شهید والامقام حامی ملت‌های مظلوم منطقه و سردار محور مقاومت بود، گفت: این فرمانده شجاع و جهادگر طی سال‌های متمادی طرح‌ها و نقشه‌های خبیثانه صهیونیست‌ها برای منطقه را نقش بر آب کرده و آمریکایی‌های خبیث نسبت به او کینه داشتند. فرمانده سپاه فجر با اشاره به پیروزی‌های چشمگیر محور مقاومت در برابر استکبار جهانی در سال‌های اخیر، گفت: نقش مؤثر سردار سلیمانی در این پیروزی‌ها، سازمان‌دهی و فرایند پشتیبانی از رزمندگان اسلام غیر قابل چشم پوشی است. وی با تأکید بر اهمیت ترویج فرهنگ شهادت و مقاومت در جامعه، گفت: جنبه‌های مختلف شخصیت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و راه و سیره او که امروز از آن به عنوان مکتب شهید سلیمانی یاد می‌شود، بهترین الگو و شاخص برای زندگی فردی و اجتماعی در تراز انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه سپهبد شهید سلیمانی با تمام وجودش مدافع حریم انقلاب اسلامی بود، خاطرنشان کرد: «بصیرت و انقلابی گری» دو ویژگی مهم شخصیت این شهید والامقام هستند.
سردار بوعلی با تجلیل از اقدامات درخشان بسیجیان در راستای مقابله با بیماری کرونا و خدمت رسانی به مردم، گفت: اجرای طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاری کادر درمان در کنار سایر طرح‌ها نظیر کمک‌های مؤمنانه و به خصوص طرح نذر رهایی، نام استان فارس را در سطح کشور زبانزد کرده است. فرمانده سپاه فجر با اشاره به آزادی ۱۳۰۰ زندانی در قالب طرح نذر رهایی، خاطرنشان کرد: در هفتمین مرحله از طرح نذر رهایی ۲۵۲ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با یاری خیرین نیک اندیش از زندان آزاد می‌شوند. ابراهیمی مدیرکل زندان‌های استان فارس نیز در این مراسم با تجلیل از همکاری دستگاه قضایی در راستای اجرای طرح نذر رهایی، گفت: این طرح با تعامل و همکاری بین نهادها از جمله دادگستری، اداره کل زندان‌ها، ستاد دیه، سپاه فجر، بسیج حقوق‌دانان و سایر دستگاه‌ها اجرایی شده است. ابراهیمی با بیان اینکه اقدامات بسیاری در راستای ارتقا و تعالی فرهنگی و معنویت مددجویان انجام شده است، گفت: ارزش مالی هفتمین مرحله از طرح نذر رهایی بیش از ۷میلیارد تومان بوده و همچنین در این مرحله بیش از ۲۵۰۰ بسته معیشتی به خانواده زندانیان نیازمند اهدا می‌شود. حجت الاسلام موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس نیز در این مراسم با تجلیل از دست اندرکاران طرح نذر رهایی، گفت: آزادی زندانیان جرائم غیرعمد یک حرکت فرهنگی تأثیرگذار در جامعه بوده و آسیب‌های اجتماعی را کاهش 
خواهد داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی