[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۰
  • دوره جدید

معاون سیاسی، امنیتی استانداری فارس: سپیدان سرزمین فرصت‌هاست ، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس شهرستان سپیدان را شهرستان فرصت‌ها معرفی کرد و اظهار داشت: شهرستان سپیدان به جهت امکانات و منابع طبیعی خدادادی که دارد، به نوعی بانک سرمایه ای استان فارس محسوب می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، اسماعیل محبی پور همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، به شهرستان سپیدان سفر کرد. محبی پور در جلسه شورای اداری این شهرستان، سپیدان را شهرستان فرصت‌ها معرفی کرد و افزود: شهرستان سپیدان شهرستان فقیری نیست و به جهت امکانات و منابع طبیعی خدادادی که دارد، به نوعی بانک سرمایه ای استان فارس محسوب می‌شود و هم از مردم کم توقع و پرتلاشی که دارد و هم از جهت توجهاتی که به سمت این شهرستان است، فرصت‌های زیادی در این شهرستان وجود دارد که می‌بایست مدیران شهرستان برای بهره‌مندی و حفظ این سرمایه فکر و تلاش داشته باشند؛ چراکه آنچه در این شهرستان برای اداره امور نیاز است، تولید سرمایه است.
این مقام مسئول در ادامه با بیان اینکه در نظام اداری امروزی محور توجه مساحت و جمعیت است، تصریح کرد: این موضوع نقص بزرگی است؛ چراکه وقتی به محور جمعیت توجه کنیم شهرستان سپیدان نیاز ویژه ای ندارد؛ اما وقتی به عنوان یک منطقه بزرگ گردشگری به این شهرستان نگاه کنیم، مشکلات زیادی در خود خواهد داشت که این موضوع را بعد از مردم منطقه، مدیران دستگاه‌ها احساس خواهند کرد.
اسماعیل محبی پور همچنین با اشاره به درخواست فرماندار شهرستان سپیدان در خصوص طرح درخواست پرداخت عوارض تردد در استان، اظهار داشت: این موضوع در شورای برنامه ریزی استان بررسی و پیگیری 
خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی