[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۲
  • دوره جدید

فقط به المپیک پاریس فکر می‌کنم، روزنامه شیراز نوین

قهرمان سنگین وزن کشتی آزاد جهان گفت: از هم اکنون به فکر المپیک پاریس هستم و تمریناتم را تا آن زمان با جدیت طبق نظر کادر فنی دنبال خواهم کرد.امیرحسین زارع دارنده مدال برنز المپیک و طلای سنگین وزن کشتی آزاد جهان در حاشیه دومین اردوی آماده‌سازی پس از رقابت‌های جهانی نروژ، گفت: با توجه به اینکه مدال داران رقابت‌های جهانی از حضور در مراحل اول و دوم چرخه انتخابی تیم ملی معاف هستند، فعلاً تمرینات آماده سازی خود را پشت سر می‌گذاریم. همه چیز در اردوها خوب است و کادر فنی برنامه‌های خود را برای حضور موفق در بازی‌های آسیایی و جهانی سال آینده دنبال می‌کند. ما نیز طبق نظر کادر فنی تمرینات خود را پیگیری می‌کنیم.
وی ادامه داد: در المپیک توکیو می‌توانستم مدال طلا را از آن خود کنم، اما شاید جوانی و کم تجربگی مانع از این موضوع شد. در رقابت‌های جهانی نروژ نشان دادم از همه سنگین وزن‌های دنیا بهترم. البته نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت. قطعاً اگر این‌طور باشد و کشتی گیر به خود مغرور شود از همان جایی که فکر نمی‌کند ضربه خواهد خورد.
زارع در خصوص سفر تیم ملی به آمریکا و رو در رو شدن با دارنده مدال طلای المپیک گفت: من قهرمانان بزرگ جهان در سنگین وزن را مغلوب کردم. این کشتی‌گیر آمریکایی نیز عملکرد خوبی داشته و دوست دارم با او مبارزه کنم. به نظرم چنین مبارزات تدارکاتی برای کشتی‌گیران بسیار عالی خواهد بود. من کشتی خودم را می‌گیریم و سعی می‌کنم با نهایت آمادگی و دقت، به مصاف این کشتی‌گیر بروم. من از مبارزه با هیچ حریفی هراس ندارم چراکه اگر قرار باشد به مدال طلای المپیک برسم باید تفکرم این‌گونه باشد.
وی در خصوص مرحله دوم اردوی تیم ملی کشتی آزاد گفت: اردوی دوم با ۶ مدال آور المپیک و جهان در حال برگزاری است و یکی از محاسن این اردو «سرشاخ» شدن من با حسن یزدانی است، قطعاً هرکشتی‌گیری با یزدانی سرشاخ شود عرقش در می‌آید و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. فکر می‌کنم حضور حسن یزدانی در اردوها بسیار مفید و سازنده است.
زارع در پایان خاطرنشان کرد: هدفم المپیک پاریس است و برای تحقق این هدف در زمان تعطیلی اردوها نیز تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی ادامه می‌دهم. مطمئناً حریفان نیز بیکار نیستند و باید برای کسب موفقیت تلاش کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی