[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

هشدار فوری و مهم در خصوص یک پروژه کلاهبرداری و هرمی جدید، روزنامه شیراز نوین

در حدود دو سال پیش بود که با همت کلیه رسانه‌های معتبر اینترنتی و چاپی کشور اطلاع‌رسانی‌های گسترده‌ای در خصوص یک پروژه عظیم کلاهبرداری بین‌المللی به نام aitrades آغاز شد و چهره سران اصلی این کلاهبرداری بزرگ و نجومی را برای عموم مردم نمایان کردند. 
حال که در یک مقطع مهم زمانی قرار گرفته‌ایم که دشمنان انقلاب و نظام با هر ترفندی قصد برهم‌زدن وضعیت اقتصادی کشور و مردم را دارند، یک چهره مبتذل و مستهجنِ شبکه‌های معاند لس‌آنجلسی به نام ش. ا که سابقه همکاری با کلاهبرداران شرکت قلابی aitrades از جمله ع. ن (ملقب به اهورا) را در کارنامه فساد خود داشته، در همکاری جدید و دیگری با سران آن شرکت قلابی و در اقدامی کم‌سابقه دست به تبلیغ مستقیم برای پروژه جدید کلاهبرداری این شیاطین و فاسدین اقتصادی به نام WWW.BVARB.COM  
زده است. 
نام‌برده که قبلاً در شبکه‌های لس‌آنجلسی مبتذل و معاند با ارزش‌های اخلاقی انقلابی نظام مقدس جمهوری اسلامی مشغول به فعالیت بوده، اکنون در ترکیه و شهر استانبول مشغول به تبلیغ و البته مهم‌تر از آن (به دلیل داشتن پاسپورت آمریکایی!) مشغول به انتقال و جابه‌جایی پول‌های حاصل از این فعالیت کلاهبردارانه جدید (پول‌شویی) را بر عهده گرفته است. 
شایان ذکر است که اقدامات و پیگیری‌های قضایی در خصوص استرداد این مفسدین اقتصادی به داخل کشور در دستور کار مقامات محترم قضایی و امنیتی کشور قرار گرفته و به‌زودی شاهد دستگیری این مجرمین و جرثومه‌های فاسد اقتصادی خواهیم بود تا در پیشگاه دستگاه محترم و عادل قضایی کشور  پاسخ‌گوی  مردم و  شهدای انقلاب اسلامی‌مان باشند.
ضمن قدردانی از تلاش‌های بی‌شمار و شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان(عج) که با رصد، پیگیری و اطلاع‌رسانی به‌موقعشان نقاب از چهره پلید فاسدان و کلاهبرداران اقتصادی کشور را برای عموم مردم نمایان می‌کنند، از کلیه مردم شریف، انقلابی و شهیدپرور عزیز کشورمان نیز خواهشمندیم تا هوشیار بوده و گول ظاهر فریبنده این گرگ‌های در لباس میش را نخورده و سرمایه‌های زحمت‌کشیده خود را در اختیار این مفسدین‌ فی‌الارض قرار ندهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی