[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۵
  • دوره جدید

تارومار زمین‌خواران به‌زودی ، روزنامه شیراز نوین

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز از اجرای حکم هفت مورد تبصره ۲ ماده ۱۰ با همکاری دستگاه‌های متولی امور اراضی و حمایت تمام قد دستگاه قضا در شیراز خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شیراز، ذبیح اله سیروسی گفت: با توجه به هجوم زمین خواران به اراضی زراعی حریم شهر شیراز، امور اراضی جهاد کشاورزی شهرستان در راستای وظایف ذاتی خود در قالب قرارگاه‌های حفاطت از اراضی و یگان حفاطت از اراضی اقدام به اخذ ۷ مورد دستور قضایی اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ نمود. در نشستی با حضور معاون دادستان و نمایندگان دستگاه‌های متولی امور اراضی که به دعوت این مدیریت صورت گرفت، مقرر شد با همکاری شهرداری‌های ۵ منطقه شیراز و تأمین امنیت توسط نیروی انتظامی طی جدول زمان‌بندی این ۷ دستور در اسرع وقت اجرا گردد. 
وی افزود: همچنین طی این نشست مقرر گردید شهرداری شیراز تعداد ۲ دستگاه خودرو گشت در قالب قرارگاه حفاظت از اراضی به کمک یگان حفاظت از اراضی اختصاص دهد و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شیراز نیز ۲ نفر سرباز امریه در قرارگاه‌های حریم شهر مستقر نماید. 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز تصریح کرد: این همکاری منوط به تجهیز قرارگاه شماره ۲ و ۳ توسط شهرداری شیراز، برای حفاظت از اراضی زراعی و باغ‌های درون حریم و محدوده شهر شیراز است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی