[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: پیراهن تیم‌ملی را به کسی که حقش است می‌دهیم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه تمام تیم‌های آسیایی در تدارک حضوری قدرتمند در جام ملت ها هستند، گفت: آن‌ها خوب سرمایه گذاری کرده‌اند اما در آسیا شرایط ایران متفاوت است و حساب ویژه‌ای روی تیم ما دارند و باید با تمام قوا شرکت کنیم.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال، سید محمد ناظم‌الشریعه در مورد قرعه کشی صورت گرفته و بازی  با تیم‌های قرقیزستان، ترکمنستان و مالدیو در مرحله مقدماتی گفت: دوره قبل هم  همین گونه بود و فقط کشور مالدیو اضافه شده است، با این حال ما هیچ تیمی ‌را دست کم نخواهیم گرفت.
وی اضافه کرد: از هم اینک باید هم به مرحله مقدماتی و هم به مرحله نهایی جام ملت‌ها توجه کنیم و برنامه‌ای در این زمینه به کمیته فوتسال فدراسیون داده‌ایم تا پس از بررسی برای تیم ‌ملی فوتسال پس از پایان مسابقات لیگ برتر خوب برنامه‌ریزی کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال با اظهار اینکه چند تیم برای انجام بازی‌های تدارکاتی در نظر گرفته‌ایم اما چون هنوز نهایی  نشده نمی‌توان نامی ‌از آن‌ها برد، گفت: برنامه ما این است که پیش از شروع مسابقات جام ملت‌ها با تیم‌های آسیایی بازی نکنیم و چند تیم غیر آسیایی مطرح مدنظر هستند.
ناظم‌الشریعه گفت: نسل جدیدی از بازیکنان به تیم ملی دعوت شدند که در بازی برابر ایتالیا که چندی پیش برگزار شد تجربه خوبی برای آن‌ها بود  و این روند انتخاب نسل جدید هم ادامه دارد.
او افزود: هم کادر فنی و هم خودم مسابقات فوتسال لیگ برتر را زیر نظر داریم تا بهترین‌ها را انتخاب کنیم و هم اینک با روند جدیدی که در تیم ملی داریم تمام بازیکنان امیدوار شده‌اند و  رقابت خوبی در بین بازیکنان در لیگ برتر ایجاد شده است و هر کس که حقش باشد پیراهن تیم ‌ملی می‌پوشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی