[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

تحقق دولت الکترونیک، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: همه دستگاه‌ها و سازمان‌های استان فارس موظف شده اند تا پایان بهمن‌ماه برنامه زمان‌بندی‌شده‌ای را که بر اساس آن تا پایان ۱۴۰۱ خدمات خود را تمام‌الکترونیک کنند، ارائه دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه، در سومین جلسه شورای راهبری استان، عنوان کرد: این شورا با هدف چابک‌تر شدن فعالیت‌های سازمان‌ها و ایجاد رضایتمندی بیشتر برای شهروندان تشکیل شده است.
استاندار فارس با اشاره به اینکه در این جلسه سه مصوبه کاربردی بررسی شد و به تصویب رسید، عنوان کرد: بر اساس اولین مصوبه، همه دستگاه‌ها و سازمان‌های استان فارس موظف شده اند تا پایان بهمن‌ماه برنامه زمان‌بندی‌شده‌ای را که بر اساس آن تا پایان ۱۴۰۱ خدمات خود را تمام‌الکترونیک کنند، ارائه دهند. وی افزود: این اقدام علاوه بر ایجاد بهره‌وری بیشتر، رفت و آمد شهروندان را کاهش داده و موجب رضایتمندی می‌شود. تجدید نظر در ارزیابی عملکرد سازمان‌ها و ارگان‌ها و دستگاه‌های مختلف از دیگر موضوعات مورد بررسی در این جلسه بود. نماینده عالی دولت در استان فارس بیان کرد: شاخص‌های سنجش و ارزیابی باید واقعی‌تر و کارآمدتر و به واقعیت نزدیک‌تر شود.
استاندار فارس با بیان اینکه شهرداری‌ها گلایه ای از برخی دستگاه‌های اجرایی در خصوص عدم پاسخ‌گویی به موقع به استعلام‌ها دارند، اظهار کرد: در این جلسه مصوب شد دستگاه‌ها تا پایان سال پاسخ استعلام‌های مربوطه را از طریق سیستم شهرداری ارسال کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی