[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

مدیرکل راه و شهرسازی فارس: پیامک سامانه ملی املاک جعلی نیست ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: شایعات مرتبط با جعلی بودن پیامک سامانه ملی املاک و اسکان که در خصوص خانه‌های خالی از سکونت است، صحت ندارد و افرادی که این پیامک را دریافت کرده‌اند، باید وارد سامانه شوند و ثبت نام کنند.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، جعفر زاهدی گفت: بر اساس تکلیف وزارت راه و شهرسازی و اطلاعات دریافتی از دستگاه‌های مختلف کشور، تعدادی ملک در سامانه ملی املاک و اسکان شناسایی و برای تعیین تکلیف وضعیت سکونت این املاک پیامکی با سرشماره v.maskan به مالکان این املاک ارسال شده است.
او تصریح کرد: در متن پیامک ارسال شده آمده است: «ملک شما به عنوان خانه خالی شناسایی شده است؛ لطفاً تا تاریخ ۲۰ یا ۲۳ دی‌ماه یا … ۱۴۰۰ وضعیت املاک خود را در سامانه املاک و اسکان amlak.mrud.ir تعیین کنید. در غیر این صورت مطابق قانون مالیات‌های مستقیم اقدام خواهد شد.» مدیرکل راه و شهرسازی فارس افزود: در همین راستا مالکان مذکور لازم است تا تاریخ اعلام شده در پیامک دریافتی خود به سامانه املاک و اسکان به آدرس amlak.mrud.ir مراجعه کنند. زاهدی اضافه کرد: بدیهی است در صورت ثبت وجود سکونت و مالکیت توسط مالکان مذکور بر اساس قانون ملک مذکور از جرگه خانه‌های خالی خارج خواهد شد. او خاطرنشان کرد: هم‌استانی‌های عزیز توجه داشته باشند که مضمون پیامک ارسال شده با سرشماره v.maskan کاملاً موردتأیید وزارت راه و شهرسازی است و شایعات مرتبط با جعلی بودن این پیامک با این سرشماره صحت ندارد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی