[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

مهرزاد معدنچی: در شیراز کسی فکر نمی‌کرد فجر لیگ برتری شود ، روزنامه شیراز نوین

مربی فجرشهیدسپاسی از رویارویی با هم‌بازی‌های سابق خود در پرسپولیس خوشحال است.
مهرزاد معدنچی مربی فجرشهیدسپاسی شیراز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص بازی این تیم برابر تراکتور تبریز گفت: ما بازی با تراکتور را خیلی خوب شروع کردیم. نسبت به جایگاه خود در جدول، بازیکنان انگیزه بالایی برای پیروزی در این بازی داشتند و به گل نیز رسیدیم اما در دقایقی که باید با تمرکز بیشتری بازی را اداره می‌کردیم نتوانستیم این کار را انجام دهیم و بازیکنان ما احساسی بازی کردند و متأسفانه گل مساوی را خوردیم. بعد از گل بچه‌ها تلاش کردند بار دیگر به برتری برسند که فایده‌ای نداشت، از طرفی تراکتور نیز تیم خوب و قابل احترامی‌ است و در نتیجه بازی مساوی شد.
وی در خصوص شرایط این روزهای فجر و نگرانی هواداران این تیم اظهار داشت: من با توجه به سابقه حضور در لیگ برتر و بازی در فجر همیشه سعی کردم احساسی صحبت نکنم و گفتم حالا بعد از 8 سال حضور در لیگ این تیم باید به دنبال بقا باشد و در لیگ حفظ شود. مجموعه باشگاه فجر از همان ابتدا و شروع و تا الآن تمام تلاش خود را می‌کند تا بتواند نتایج خوبی را بگیرد اما این موضوع واقعاً سخت است و تیم‌های دیگر نیز در تلاش هستند. نمی‌خواهم حرف کلیشه‌ای بزنم اما واقعاً بضاعت فجر همین است. ما بازیکنان خوب و جوانی را در اختیار داریم و تمام تلاش و تمرکز مجموعه بر این است که ان‌شاالله فجر در لیگ برتر باقی بماند. 
وی افزود: تیم فجر بعد از سال‌ها به لیگ برتر صعود کرده است و با توجه به شرایط موجود، هواداران این تیم حق دارند نگران باشند. سال گذشته بعد از 3 شکست متوالی در لیگ یک گفتم این تیم به لیگ برتر صعود خواهد کرد و همین موضوع هم رُخ داد چون به بازیکنان باور داشتم. ما بازیکنان خوبی در اختیار داریم و به آن‌ها باور داریم و مطمئن باشند این تیم در لیگ برتر خواهد ماند
معدنچی در خصوص وضعیت زمین حافظیه گفت: زمین حافظیه از زمانی که من به یاد دارم هیچ وقت شرایط خوبی نداشته است. متأسفانه در این 8 سال گویا مسئولین فکر هم نمی‌کردند این تیم به لیگ برتر بیاید تا یک زمین را فراهم کنند که شرایط مساعدی داشته باشد. بازیکن سابق پرسپولیس درمورد تقابل فجرشهیدسپاسی با این تیم اظهار داشت: بازی سختی با پرسپولیس داریم. این تیم در سال‌های اخیر ساختار خوبی داشته و نتایج بسیار خوبی گرفته است. با توجه ناکامی ‌این تیم برابر شهرخودرو، به طور حتم این تیم در بازی برابر ما انگیزه بالایی خواهد داشت؛ اما مطمئناً تیم ما دست و پا بسته  نیست و بازیکنان درست همانند زمان بازی کردن ما برابر این تیم با کوهی از انگیزه حاضر خواهند شد تا بازی خوبی به نمایش بگذارند و امیدوار هستم در تهران بتوانیم از این تیم امتیاز بگیریم. معدنچی در مورد اختلاف با گل محمدی و کنار گذاشتن وی از پرسپولیس توسط سرمربی کنونی این تیم در دوران بازیگری خود عنوان کرد: یحیی گل محمدی همیشه برای من قابل احترام بوده است. در جام جهانی 2006 من با ایشان هم بازی بودم. هر مربی یک تفکری دارد؛ اکنون که مربی هستم برخی چیزها را درک می‌کنم  و می‌دانم که هر بازیکن چه زمانی باید در تیم حضور داشته باشد و چه وظیفه‌ای دارد و مشکلی وجود ندارد. حواشی که به وجود آمد در زمان بازی من بوده اما ایشان همیشه برای من قابل احترام بودند و من ایشان را از نظر اخلاقی و فنی قبول دارم و همیشه برای وی آرزوی موفقیت دارم و خوشحال هستم برابر تیم سابق خود بازی می‌کنم و هم بازی‌های قدیمی‌خودم را می‌بینم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی