[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۷
  • دوره جدید

نگین ورزش فارس با تخصیص اعتبار رفع نواقص می شود، روزنامه شیراز نوین

حیدر صفرپور، مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با تأکید بر اهمیت تکمیل زیرساخت‌های ورزشی در توسعه ورزش در استان اظهار کرد: تکمیل استادیوم ورزشی پارس شیراز یکی از اولویت‌های مهم استان است و با پیگیری‌های صورت‌گرفته و حمایت‌های استاندار و وزیر ورش و جوانان، تخصیص اعتبار به‌منظور رفع نواقص استادیوم پارس شیراز، از جمله نصب گیت ورودی و سیستم صوتی با اعتباری تا سقف یکصدو پنجاه میلیارد ریال برای این مهم محقق گردید.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری ورزش و جوانان استان فارس، حیدر صفرپور، مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های استاندار فارس در حوزه ورزش، پیگیری و تکمیل دو پروژه مجموعه پارس و سالن شش هزار نفری سردار سلیمانی شیراز بود که با توجه به مطالبات مردمی خصوصاً جوانان در دستور کار قرار گرفت و پس از پیگیری‌های صورت‌گرفته توسط اداره کل ورزش و جوانان با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه و وزارت ورزش و جوانان اختصاص اعتبار برای رفع نواقص این دو پروژه محقق گردید.
وی افزود: تخصیص اعتبار برای پروژه نیمه‌تمام، موجب تسریع در بهره‌برداری می‌شود و دسترسی مردم به امکانات ورزشی، خصوصاً میزبانی‌های مسابقات ملی و بین‌المللی در مرکز استان افزایش می‌یابد.
صفرپور خاطر نشان کرد: با پیگیری‌های صورت‌گرفته رفع نواقص استادیوم پارس شیراز با تخصیص اعتباری بالغ بر یکصدوپنجاه میلیارد ریال به‌منظور نصب گیت ورودی و سیستم صوتی که در هفته آغازین اردیبهشت‌ماه، مناقصه مربوطه برگزار و پس از مشخص شدن پیمانکار روند اجرایی آغاز خواهد شد و امیدواریم که در شروع فصل جدید لیگ فوتبال تلاش برای برگزاری مسابقات مربوطه در استادیوم پارس انجام خواهد گردید. 
مدیرکل ورزش و جوانان در ادامه تصریح کرد: تشکیل صندوق مسئولیت اجتماعی، استفاده از ظرفیت ماده ۲۷ در واگذاری پروژه‌های ورزشی به بخش خصوصی، جمع‌سپاری و بهره‌گیری از دیگر ظرفیت‌ها می‌تواند به دولت جهت تسریع در تکمیل پروژه‌ها خصوصاً در حوزه ورزشی کمک کند.
صفرپور تأکید کرد: استفاده از ظرفیت بالای دیگر دستگاه‌ها نیز می‌تواند به توسعه فضاهای ورزشی سطح استان به توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای کمک کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی