[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

صدمات سیل ارزیابی شد ، روزنامه شیراز نوین

سید محمدصادق کشفی نژاد مدیرکل بهزیستی فارس ضمن بازدید از منازل مددجویان سیل‌زده لارستان، از آسیب و ایجاد خسارت برای ۱۳۵ خانوار تحت پوشش بهزیستی فارس خبر داد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس، کشفی نژاد به همراه کاظم زاده مدیر کل بحران بهزیستی کشور به مناطق سیل زده لارستان سفر کردند و در جریان تلاش‌های انجام شده برای امدادرسانی و جبران خسارت سیل زدگان قرار گرفتند. مدیرکل بهزیستی فارس گفت: در پی وقوع بارندگی و سیل در بخش بیرم لارستان، تعداد ۳۷ خانوار از مددجویان دچار خسارت شده اند و در بخش چاهورز لامرد ۹۸ خانواده تحت پوشش گرفتار خسارت ناشی از سیل هفته گذشته گردیدند.
او در ادامه با بیان اینکه اکثر خسارت‌ها مربوط به خانه‌های خشتی و گلی و آب‌گرفتگی منازل بوده است، افزود: آسیب‌ها نشست سقف خانه، کف اتاق ساختمان‌ها، خرابی دیوار حیاط خانه و خسارت به وسایل برقی، ضروری و مصرفی مددجویان را در بر می‌گیرد.
کشفی نژاد اظهار داشت: عمق خسارت‌ها بالاست اما دغدغه ما تسریع امدادرسانی و جبران خسارت‌هاست و تمام تلاش و مساعدت خود را برای تسکین آلام مردم و مددجویان سیل زده تحت پوشش به کار خواهیم بست.
مدیرکل بهزیستی فارس تصریح کرد: در بازدیدهای قبلی لیست مددجویان آسیب‌دیده توسط تیم‌های محب و تیم‌های مددکاری بهزیستی تهیه شده است و از تمام ظرفیت‌های قانونی و اجرایی خود برای کاهش دردهای مردم سیل زده استفاده می‌کنیم.
سید محمد صادق کشفی نژاد با ابراز همدلی با مردم سیل زده جنوب استان و مددجویان آسیب دیده پای صحبت آنها نشست و ابراز امیدواری کرد که با همکاری، هماهنگی و پای کار بودن همه ارگان‌های درگیر، منازل مددجویان به زودی بازسازی گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی