[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

برگزاری دوره آموزشی سامانه اطلاعات مکانی در برق فارس، روزنامه شیراز نوین

به منظور آموزش و آگاه سازی متخصصان فنی شرکت برق منطقه ای استان فارس در استفاده از توانمندی‌های سامانه اطلاعات مکانی (GIS) و عملیاتی نمودن آن در فعالیت‌های جاری شرکت، دوره آموزشی سامانه اطلاعات مکانی WebGIS برق منطقه ای فارس با مشارکت مدیران و کارشناسان فنی شرکت برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای استان فارس، این دوره آموزشی با هماهنگی دفتر فناوری ارتباطات و مدیریت اطلاعات شرکت برق فارس برگزار شد. از آنجا که ماهیت مکانی بیش از ۸۰ درصدی اطلاعات صنعت برق و گستردگی جغرافیایی تجهیزات شبکه برق انتقال و فوق توزیع، نیاز به استفاده از سامانه اطلاعات مکانی دارد و پاسخ‌گویی به استعلامات، مطالعات فنی شبکه، یافتن محل دقیق حوادث خطوط بهره گیری از آن را ضروری ساخته است، این دوره آموزشی ترتیب یافت.
بر اساس اعلام دفتر فناوری ارتباطات و مدیریت اطلاعات شرکت برق فارس، استفاده از سامانه اطلاعات مکانی و GIS به عنوان مرجع مؤثر در تصمیم‌گیری و برنامه ریزی صنعت برق به طور روزافزون در حال افزایش می‌باشد. این دوره آموزشی به دلیل محدودیت‌های کرونایی و عدم امکان برگزاری به صورت حضوری، از طریق مجازی و به صورت آنلاین طی چهار روز، در تاریخ‌های 11، ١٢، 14 و ١٥ دی ماه با پشتیبانی دفتر فناوری ارتباطات و مدیریت اطلاعات و توسط شرکت مشاور در زمینه اطلاعات مکانی با ارائه مهندس سرتیپی استاد دانشگاه و مدیرعامل شرکت مشاور فراعمران نگار برگزار گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی