[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

امین جوادی مقدم، مدافع قشقایی شیراز : به رتبه‌های بالای جدول برمی‌گردیم، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - گروه ورزش
مدافع چپ مؤثر تیم قشقایی اعتقاد دارد که تیمش همچنان می‌تواند برای کسب رتبه‌های بالای جدول و حتی صعود بجنگد!
امین جوادی مقدم که 26 ساله و اهل تهران است، در گفت‌وگو با شیراز نوین، بدشانسی‌ها، مصدومیت‌ها و اشتباهات داوری را بیش از هر چیز دیگری در افت نتایج چند هفته اخیر مؤثر دانست.
وی گفت: فکر می‌کنم فصل خیلی خوبی را سپری کرده‌ایم. انتظار نداشتیم این‌طور نتیجه بگیریم و در این چند بازی اخیر هم غایبان زیادی که به دلیل مصدومیت و محرومیت داشتیم، کارمان را سخت کرد. 
جوادی مقدم افزود: ابتدای فصل اصلاً به صعود فکر نمی‌کردیم اما حالا همه بچه‌ها از صعود حرف می‌زنند و می‌گویند باید برویم بالا. به نظر من نتایج اخیر اتفاقی بوده. در بازی با مس کرمان و پارس جنوبی جم، داوری به وضوح علیه ما بود. با اینکه در زمین خودمان با این تیم‌ها بازی کردیم، اما انگار خارج از خانه بودیم که داوران این‌طور با ما برخورد می‌کردند! نمی‌گویم داوری‌ها ضعیف بوده اما می‌توانستند تصمیمات بهتری بگیرند تا حق تیم ما پایمال نشود. در بازی با مس شهربابک هم روی مصدق دریس و محمد عابدی دو بار خطای پنالتی اتفاق افتاد اما نگرفتند. یک علتش هم شاید این بود که آقای رجب‌زاده همواره به ما توصیه می‌کردند که کاری به داور نداشته باشید. شاید چون ساکت بودیم حقمان را می‌خوردند، اما امیدوارم در ادامه همه چیز عوض شود و به مسیر پیروزی بازگردیم.
مدافع چپ قشقایی گفت: وقتی روی دور برد بودیم، انتظار حمایت داشتیم اما دوندگی‌های آقای نجف‌پور به جایی نرسید. حالا که رو به نزول هستیم، زمزمه‌هایی شده که قرار است حمایت‌هایی از سوی مسئولان انجام شود. یک قول‌هایی داده‌اند که عملی نشده ولی امیدوارم هر چه زودتر این وعده‌ها تحقق پیدا کند تا ما هم بتوانیم با قدرت بیشتری به مصاف رقبا برویم.
امین جوادی مقدم درباره سوابق فوتبالی خود گفت: در تیم‌های سایپای تهران فوتبالم را شروع کردم و سه سال هم در بزرگ‌سالان این تیم بازی کردم. سپس دو سال سپیدرود را در لیگ برتر همراهی کردم و امسال هم خیلی اتفاقی و با تماسی که آقای مهرداد خادمی(مربی ابتدای فصل قشقایی که پس از هفته اول استعفا داد و کنار رفت) با من گرفت، به قشقایی آمدم.
وی در خصوص ادامه فصل نیز اظهار داشت: می‌خواهیم با قدرت و تمام وجود جلو برویم. همه صحبت بچه‌ها و کادر فنی این است که می‌توانیم رتبه بسیار خوبی کسب کنیم. اگر همین بازی با خیبر را ببریم، دوباره به روزهای اوج برمی‌گردیم. همه تیم یکدل و مصمم است برای بازگشت به صدر جدول.
به گزارش شیراز نوین، تیم قشقایی پس از 14 بازی با 20 امتیاز در رتبه هشتم جدول قرار دارد و روز یکشنبه سوم بهمن‌ماه در شیراز به مصاف خیبر خرم آباد می‌رود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی