[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

پرواز به نجف ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان حج و زیارت استان فارس از برقراری سفرهای هوایی عتبات پس از ۲۳ ماه در شیراز خبر داد.علیرضا زینلی در گفت‌وگو با تسنیم، از برقراری سفرهای عتبات پس از 23 ماه خبر داد و اظهار داشت: نخستین پرواز از شیراز به نجف اشرف در دهه فجر انجام می‌شود. این نخستین سفر در 23 ماه گذشته است که به دلیل کرونا تمامی سفرها لغو شده بود. 
وی با بیان اینکه پرواز با عنوان حرم تا حرم برقرار می‌شود و زائران شب جمعه را در کربلای معلی به سر می‌برند، گفت: در حال حاضر یک پرواز در هفته برقرار شده که البته در حال رایزنی برای افزایش پروازها هستیم. 
رئیس سازمان حج و زیارت استان فارس با بیان اینکه سفرهای زمینی در حال حاضر امکان‌پذیر نیست، افزود: در صورت مهیا بودن شرایط و موافقت کشور مقصد نیز امکان دارد که در آینده سفرهای هوایی سوریه نیز از شیراز برقرار شود. 
زینلی با بیان اینکه رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و تزریق دو دوز واکسن برای مسافران الزامی است، بیان کرد: علاوه بر این مسافران باید 72 ساعت قبل از سفر تست پی سی آر منفی داشته باشند. 
وی با بیان اینکه قیمت حدود 9میلیون تومان است و زائران برای ثبت‌نام به دفاتر و شرکت‌های زیارتی مراجعه کنند، عنوان کرد: اولویت اعزام به صورت مراجعه و ثبت‌نام است و پروازها به صورت هفتگی و به ظرفیت 140 نفر خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی