[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

دهه فجر با ۵هزار برنامه توسط سپاه ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس اعلام کرد که پنج‌هزار عنوان برنامه عمومی توسط سپاه فجر این استان به مناسبت بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر برگزار می‌شود.
سردار یدالله بوعلی در جلسه هم‌اندیشی ستاد بزرگداشت دهه فجر فارس ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت زهرای مرضیه(س)، با بیان اینکه برنامه‌های متعددی در سطح استان برای برگزاری ایام‌الله دهه فجر پیش بینی شده است، به تشریح این ویژه برنامه‌ها پرداخت.
او بر با شکوه برگزار شدن چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به اینکه طی دو سال گذشته با بیماری کرونا مواجه بودیم، تأکید کرد و گفت: جلساتی با مجموعه بالادستی در دی ماه برگزار و سیاست‌ها و اهداف در رده‌ها و شهرستان‌ها ابلاغ شد.
فرمانده سپاه فجر فارس خاطرنشان کرد: ارائه تولیدات فرهنگی و هنری، نشست ۳۰۰ نفری مجمع جهادگران فارس، آیین بهره برداری از ۵۱۰۰ فرصت شغلی اجتماع محور، اجرای نهمین رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه به صورت محله محور، اجرای پاتوقی سرودهای موضوعی در سطح شیراز و شهرستان‌ها، جشنواره سرود فجر به صورت ملی و بین‌المللی، آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد، اجرای نذر حیا و برگزاری نشست در فضای حقیقی و مجازی با هدف برجسته سازی نقش زنان در پیروزی انقلاب از جمله برنامه‌هایی است که در ایام‌الله دهه فجر در استان اجرایی می‌شود.
بوعلی گفت: اجرای طرح بشری با محوریت زنان و کودکان در ۱۳۵ روستا، اجرای ویژه برنامه ریحانه انقلاب در فضلی مجازی، پرده خوانی شهدای زن، اجرای ویژه‌برنامه چهارشنبه‌های طلایی، ساخت مستند راویان تولید، اجرای برنامه سفیران امیدآفرین، برگزاری شیفت ایثار بدون دستمزد، برگزاری نشست بررسی ابعاد کار آینده در گام دوم انقلاب، تجلیل از مبارزین مسلمان قبل از انقلاب، برگزاری وبینارهای آموزشی در حوزه کسب و کار دانش بنیان و اجرای پویش نذر خون از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در این ایام است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس نیز در این جلسه با بیان اینکه بخش ادیان توحیدی دهه فجر امسال به عهده این اداره کل گذاشته است، گفت: برنامه‌های مفصلی از جمله غبارروبی قبور شهدا و تجلیل از خانواده ادیان توحیدی، مجموعه مسابقات متعدد، دعا و نیایش و شرکت در مراسم ۲۲ بهمن پیش‌بینی شده است.
حمیدرضا قانعی ادامه داد: در حوزه قرآن و عترت هم ۱۰ برنامه پیش‌بینی شده است که برگزاری محافل انس با قرآن و اجرای مسابقه کتاب از جمله آنهاست.
به گفته قانعی، برگزاری جشنواره کالا و محصولات فرهنگی، برگزاری جشنواره فیلم فجر و موسیقی فجر، برگزاری اختتامیه جشنواره سردار عشق، برگزاری جشنواره مد و لباس فجر و اکران فیلم‌های مستند نیز از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در ایام‌الله دهه 
فجر است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی