[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

ناظم الشریعه: کارنامه و عملکرد من مشخص است، روزنامه شیراز نوین

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال گفت: جناب اصولی ریاست کمیته فوتسال کسی حق ندارد به شخصیت من بی‌احترامی‌کند.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال، سید محمد ناظم‌الشریعه در واکنش به صحبت‌های احسان اصولی ریاست کمیته فوتسال که در برنامه تلویزیونی مدعی بوده که بازیکنان  تیم ملی در  جام جهانی لیتوانی در کار او و کادر فنی دخالت داشته و همین باعث شده تا تیم ملی در این رقابت‌ها نتیجه نگیرد، اظهار داشت: مردم و تاریخ بهترین قضاوت کننده هستند. در زندگی شخصی‌‌ و ورزشی هیچ وقت به کسی بی‌احترامی ‌نکردم. اگر مجبور به پاسخگویی صحبت‌های احسان اصولی ریاست کمیته فوتسال شدم برای دفاع از حق قانونی خودم و کادر فنی‌ام است.
وی ادامه داد: جناب اصولی کسی حق ندارد به شخصیت من بی‌احترامی‌کند.اگر صحبتی مطرح می‌‌شود مبنی بر خود نمایی نیست. چند سالی بود که ما عنوان قهرمانی در آسیا را  با مربیان نامدار خارجی و...که برای تمامی ‌آن‌ها احترام قائل هستم از دست داده بودیم. از ابتدای حضورم در تیم ملی در تمام تورنمنت‌‌ها حضوری  موفق داشته‌ام. همچنین در این مدت  ۲ بار قهرمان جام ملت‌های آسیا  و یک بار هم قهرمان المپیک آسیایی و همچنین سوم جهان شدم. در لیتوانی هم به مرحله یک هشتم صعود کردیم پس کارنامه و عملکردم روشن و مشخص است.
سرمربی سابق تیم ملی فوتسال افزود: بعد از جام جهانی لیتوانی برخی مدعی بودند که ما نتیجه لازم را نگرفتیم و نسل ما سوخت. آقایانی که مدعی هستند در مورد سوابق و کارنامه موفقیت‌های‌‌شان  به مردم و رسانه‌‌ها بگویند تا در نهایت مردم قضاوت کنند. البته در تمامی‌ موفقیت‌های تیم ملی من عضو کوچکی از  این تیم بودم، تمام زحمات را کادر فنی و بازیکنان کشیدند که توانستیم نتیجه لازم را بگیریم. در مقاطعی که تیم ملی نتیجه می‌گرفت عده‌‌ای که خود را وارث فوتسال می‌‌دانند مدعی و در ابتدا گفتند این نتایج شانسی بوده است. این افراد بعد از سومی ‌در جهان مجدداً مدعی شدند این نسل بهترین‌‌‌‌‌های فوتسال ایران بوده‌اند.
ناظم الشریعه تأکید کرد: جناب اصولی سوابق ورزشی من مشخص است. خوب نیست که آدم از خودش تعریف کند اما  همان‌طور که گفتم شما من را مجبور به پاسخگویی کردید. هرکسی باید حد و اندازه خودش را بداند. تا به امروز به هیچ کسی توهینی نکردم، این‌گونه که شما مدعی شدید انگار در این سال‌‌ها تیم ملی بد بوده و فقط نتایج آن و عکس یادگاری مسئولان با  این تیم خوب بوده است. من از شما توقعی ندارم و نباید هم اطلاعی از سوابقم داشته باشید چون ۶ ماه است که به مدیریت فوتسال و عضو هیئت رییسه فدراسیون  فوتبال درآمدید.
وی ادامه داد: ۴۰ سال است که در ورزش هستم، ابتدا در تیم منتخب فوتبال فارس بودم و بعد از آن به تیم امید دعوت شدم. از پیدایش فوتسال هم در این رشته حضور داشتم چه به عنوان  بازیکن، سرمربی، مدیر، سال ۸۲ مربی تیم ملی امید و یا تیم‌‌‌های لیگ برتری بودم. شما می‌‌توانید از صادق درودگر و یا قبل از آن از امیر شمسایی و….سوابق من را سؤال کنید. شما صحبت‌هایی در رسانه ملی مطرح کردید که اصلاً در آن مقطع  در فوتسال و تیم ملی حضور نداشتید، چگونه وقتی که در جام جهانی لیتوانی حضور نداشتید منکر صحبت‌‌‌های مطرح شده از طرف مجری محترم رسانه ملی نشدید؟  و یا اگر از دخالت‌های بازیکنان اطلاع داشتید چرا از همان ابتدای مسئولیت خود در کمیته فوتسال به کادر فنی تذکرات لازم را ندادید؟ چرا حالا که من نیستم این صحبت‌‌‌ها را مطرح می‌‌‌‌کنید؟ شما فقط می‌‌توانید در مورد حضور در ایتالیا صحبت کنید.
ناظم‌الشریعه  خاطر نشان کرد: بهتر است به جای صحبت کردن به فکر آینده باشیم و از چیزی که اطلاع و یقین نداریم صحبتی نکنیم. همین دنیا دار مکافات است و اعمال ثواب و جزای ما را مشخص می‌‌‌‌کند. مطمئن باشید همان‌طور که گفتم مردم و تاریخ بهترین قضاوت کننده هستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی