[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

هدف رضایتمندی و نشاط شهروندان است، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
شهردار منطقه 11 شیراز گفت: تعاملات اجتماعی و فرهنگی تأثیر زیادی در راستای تقویت ارتباط شهرداری با مردم ایفا می‌کند.
سبزیان فرد ظهر سه شنبه 5 بهمن ماه در جشنواره آشپزی شیرازی که به مناسبت روزمادر برپا شده بود، با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار داشت: شهرداری در کنار وظایفی که در حوزه‌های عمران، حدمات شهری و شهرسازی برعهده دارد، باید فرایندهای فرهنگی و اجتماعی را به صورت پررنگ‌تر در دستور کار قرار دهد. وی با تقدیر از روابط عمومی و کارکنان شهرداری منطقه 11 برای برپایی این رویداد اجتماعی و فرهنگی افزود: برپایی آیین‌ها و جشنواره مناسبتی در زمره رسالت‌های یک بخش خاص از شهرداری نیست؛ بلکه اجزای محتلف مدیریت شهری باید با توجه به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی به این حوزه وارد شده و به مردم خدمت‌رسانی کنند.
این مقام عالی شهرساز با بیان اینکه حضور شهروندان مسبب دلگرمی مسئولان و برگزارکنندگان چنین آیین‌هایی است، اظهار داشت: در پرتو برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی توسط شهرداری شاهد بهبود آرای افکار عمومی نسبت به مدیریت شهری خواهیم بود. شهردار منطقه 11 شیراز در بخش دیگری از سخنانش افزود: تقویت روحیه نشاط و شادابی در جامعه به همراه آموزش‌های شهروندی زمینه ساز همکاری بیشتر جامعه با مدیریت شهری خواهد شد و در افزایش امید در بطن جامعه و تقویت پیوندهای خانوادگی نیز مؤثر است.
سبزیان فرد افزود: حضور تمامی اقشار خانواده در مناسبت‌های ملی و مذهبی زمینه ساز بسط امیدواری در جامعه خواهد بود. وی از نگاه ویژه به فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی برای اقشار کودک و نوجوان خبر داد و افزود: مدیریت شهری به ایجاد بوستان‌ها و پارک‌ها به عنوان زیرساخت‌هایی برای نشاط شهروندان همت می‌گمارد، اما به‌موازات این اقدام باید کارکردهای فرهنگی و اجتماعی نیز در آنها ایجاد کنیم. این مقام مسئول با بیان اینکه در شهرداری منطقه 11 شیراز بیش از 15 برنامه مناسبتی در بهمن ماه اجرا خواهد شد، گفت: امیدواریم تلاش‌های ما رضایتمندی مردم را به دنبال 
داشته باشد. 
شهردار نطقه 11 شیراز در بخش دیگری از سخنانش خبر از طرح بهسازی محلات در منطقه 11 داد و افزود: طرح بهسازی محلات شامل آسفالت، روشنایی، کانیوگذاری، پیاده‌روسازی، ایجاد جداول و مورادی از این دست است که از اول بهمن ماه آغاز شده است. سبزیان فرد در ادامه با اشاره به تعریف پروژه‌ها و اولویت‌ها بر اساس نیازهای مردمی گفت: نظرات یاوران شورا همانند کارشناسان مدیریت شهری می‌توانند سازنده و راهگشا باشد و نواقص و کمبودهای محلات را به ما منتقل کند.
در همین زمینه طبق برنامه زمان بندی شده هفته ای یک بار میز خدمت در بستر محلات این منطقه برپا می‌شود و به طور مستمر با یاوران شورا و مردم در ارتباط هستیم. وی در پایان خاطرنشان کرد: با عملکرد مطلوب می‌توان امید داشت تا مردم قرابت بیشتری با مدیریت شهری داشته باشند. بر پایه این گزارش گفتنی است جشنواره آشپزی شیرازی که به مناسبت روز مادر برپا شده بود، با استقبال پرشور و گسترده اهالی منطقه در پیرک سهراب سپهری برگزار شد و به تمامی شرکت کنندگان هدایایی از طرف شهرداری منطقه 11 شیراز اهدا گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی