[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۵
  • دوره جدید

تولید صادرات‌محور ، روزنامه شیراز نوین

دو خط تولید کارخانه کاشی و سرامیک حافظ با حضور استاندار و جمعی از مدیران ارشد استان فارس و مسئولان شهرستان زرقان، افتتاح و بهره‌برداری از آن آغاز شد.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در حاشیه آیین بهره‌برداری از خطوط تولید جدید کارخانه کاشی و سرامیک حافظ، گفت: با تأیید و پیگیری ۱۹ فقره ثبت سفارش توسط متقاضی باعث شد تا این واحد تولیدی به بازسازی، نوسازی و همچنین افزایش خطوط تولیدی خود اقدام کند. حمیدرضا ایزدی افزایش دو خط تولید به ظرفیت فعلی تولید در این کارخانه را یک اقدام جهادی و قابل ستایش ارزیابی و اضافه کرد: افتتاح طرح توسعه شرکت کاشی و سرامیک حافظ با افزایش دو خط تولید به ظرفیت ۲میلیون مترمربع و سرمایه‌گذاری حدود هفت‌هزار میلیارد ریال، میزان اشتغال‌زایی در این کارخانه از ۴۰۰ نفر به ۷۰۰ نفر افزایش پیدا کرده است.
رئیس سازمان صمت فارس برخی از تولیدات کارخانه کاشی و سرامیک حافظ در زرقان را منحصر به فرد دانست و گفت: به دلیل استفاده از تجهیزات و نوسازی خطوط تولید این مجموعه تولیدی توانسته است محصولات خود را علاوه بر تأمین نیاز و خواسته‌های درونی کشور به کشورهای خارجی نظیر عراق، پاکستان و آسیای میانه صادر کند. ایزدی همچنین گفت: در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها هر یک از ما تکلیف داریم تا بتوانیم شرایط لازم تولید و ایجاد ظرفیت در واحدهای تولیدی را با جذب سرمایه و ارائه طرح‌های توسعه‌ای فراهم کنیم تا زمینه‌ساز اشتغال و رونق اقتصادی شود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی