[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

نشاط به محیط کار وارد شود ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری فارس گفت: با وجود کمبود منابع مالی و مشکلات عدیده ای که در اداره‌ها وجود دارد، باز هم می‌توان فضاهای بانشاطی را در محیط کار جهت تقویت روحیه بانوان و افزایش راندمان کاری ایجاد کرد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، زهرا یقطین مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری فارس در مراسم تجلیل از بانوان اداره راه و شهرسازی استان فارس افزود: محیط کار محیط سختی است، خصوصاً حوزه‌هایی که تخصصی تر هستند و با ارباب رجوع زیادی روبه‌رو هستند و نیاز است فضاهای بانشاط و مفرحی برای بانوان ایجاد شود.
وی تصریح کرد: امروزه زنان در کنار نقش بی بدیل مادری توانسته اند در عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، هنری و... حضور داشته و تأثیرات بسزایی بر جامعه گذارند.
فرزاد جمشیدی معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل راه و شهرسازی استان فارس نیز در این مراسم افزود: حضرت فاطمه(س) الگویی تمام عیار برای جامعه زن مسلمان است.
وی تصریح کرد: بانوان ایران اسلامی در عرصه‌های های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و مدیریتی به توانمندی‌ها و خودباوری‌هایی بزرگ دست یافته اند و جامعه به وجود آنها افتخار می‌کند و در همه سطوح از توانایی‌های آنها استفاده می‌شود.
شایان ذکر است در پایان مراسم از 110 بانوی شاغل در اداره کل راه و شهرسازی استان فارس تقدیر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی