[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

اجرای طرح‌های توسعه در محله گود قلعه فسا ، روزنامه شیراز نوین

مدیر بنیاد مسکن شهرستان فسا از تحویل مسیر معابر محله گود قلعه روستای دستجه در بخش مرکزی این شهرستان به پیمانکار خبر داد و اظهار داشت: اجرای طرح‌های توسعه در روستای دستجه فصل جدیدی از جهش توسعه روستایی در این منطقه است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، محمد انصاری جابری در حاشیه این طرح اظهار داشت: ناظر عالیه بنیاد مسکن استان بر اجرای این طرح نظارت دارد و با حضور اعضای شورای اسلامی روستا و دهیار جهت شروع سنگ فرش این طرح از محل اعتبارات ملی کلنگ طرح یاد شده به زمین زده شد.
انصاری جابری با اشاره به اینکه طرح توسعه در محله گود قلعه روستای دستجه فسا با اعتباری بالغ بر ۵میلیارد ریال آغاز شده است، افزود: توسعه روستایی و محرومیت زدایی و ایجاد سهم عادلانه از توسعه یک هدف مشترک است که در اجرای طرح‌های یاد شده دنبال می‌گردد.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان فسا همچنین از روستای علی‌آباد سرخه در بخش مرکزی شهرستان فسا بازدید کرد و گفت: اجرای طرح هادی دراین روستا کلید خورده و امید است با بهره گیری از اعتبارات و تخصیص‌های انجام شده و با مشارکت نهادهای مسئول این طرح به سرانجام مطلوب برسد.
انصاری جابری تلاش در حفظ هویت معماری بومی مسکن روستایی و استفاده از تکنولوژی در ساخت مسکن روستایی، ایجاد اشتغال جهت استادکاران و صنایع ساختمانی -تغییر فضای روستا از محیطی غیربهداشتی به محیط بهداشتی- توزیع عادلانه یارانه دولتی بخش مسکن در روستاها و توزیع عادلانه اعتبارات بانکی بخش مسکن در روستاها را از جمله اهداف توسعه روستایی و تعریف طرح هادی ذکر کرد.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان فسا خاطرنشان کرد: از سال 84 به بعد تعداد 10هزار و 486 فقره تسهیلات ساخت مسکن به متقاضیان در این شهرستان پرداخت گردیده است. در سالی که گذشت هم در این شهرستان 405 خانوار روستایی برای دریافت 202میلیارد و 500میلیون ریال تسهیلات به بانک معرفی شده اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی