[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

فرماندار ارسنجان: همزمان با دهه فجر ۹ پروژه به بهره‌برداری می‌رسد، روزنامه شیراز نوین

فرماندار ارسنجان: 
همزمان با دهه فجر 9 پروژه
 به بهره‌برداری می‌رسد

 داور یزدانی- گروه شهرستان‌ها- ارسنجان
فرماندار شهرستان ارسنجان اعلام کرد: در دهه مبارک فجر سال جاری ۹ پروژه عمرانی و تولیدی در شهرستان ارسنجان به بهره برداری خواهد رسید. رحیم عزیزی گفت: این پروژه‌ها شامل شش پروژه عمرانی و رفاهی و ۳ واحد تولیدی خواهد بود که با اعتباری حدود ۲۳میلیارد تومان به انجام رسیده است.نماینده عالی دولت در شهرستان ارسنجان افزود: بهره‌برداری از یک واحد آموزشی در شهر ارسنجان و دو مرکز مهم جامع سلامت شوراب و جمال آباد، از جمله این پروژه‌های عمرانی خواهد بود. سه واحد تولیدی دیگر شامل دو واحد گلخانه و یک واحد پرورش مرغ گوشتی نیز در روستاهای جمال آباد و حسین آباد و شهر ارسنجان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. 
فرماندار ارسنجان در ادامه اعلام کرد: علی رغم شرایط نامناسب اقتصادی و کمبود شدید اعتبارات عمرانی، به بهره برداری رسیدن این تعداد پروژه‌های عمرانی و تولیدی در شهرستان ارسنجان، کار ارزشمندیست، هرچند که کافی نیست. 
فرماندار ارسنجان به دیگر برنامه‌های دهه فجر در شهرستان نیز اشاره کرد و افزود: در دهه مبارک فجر سال جاری، برنامه‌های خوب و متنوعی در سطح شهرستان و با حضور اقشار مختلف مردم اجرا خواهد شد و بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و تولیدی در شهرستان نیز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی انجام خواهد گرفت. فرماندار ارسنجان همچنین تعداد اشتغال ایجادشده در واحدهای تولیدی قابل افتتاح را ۱۵ نفر ذکر کرد.
وی عزم جدی دولت سیزدهم در خدمت صادقانه به مردم شریف را مورد تأکید جدی قرار داد و گفت: در خدمت به مردم شریف و پیگیری و رفع مشکلات و کمبودها و تنگناهای مردم، ذره‌ای کوتاهی نخواهیم کرد و تا زمانی که در این مسئولیت حضور داریم، سعی خواهیم کرد خدمتگزارانی صدیق و پرتلاش برای مردم شریف شهرستان ارسنجان باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی