[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۹
  • دوره جدید

رأی کمیته استیناف به ضرر گل گهر و پرسپولیس!، روزنامه شیراز نوین

پایگاه خبری فوتبالی- 
رأی کمیته استیناف فدراسیون فوتبال کام گل‌گهر و سایر مدعیان لیگ برتر را تلخ کرد. به گزارش فوتبالی، تلخ‌ترین اتفاق ممکن در نیم‌فصل اول برای گل گهر، ماجرای اریک بایناما بود، بازیکنی که هیچ حرکت مؤثری برای این تیم انجام نداد و در نهایت به اندازه هفت امتیاز به تیم قلعه‌نویی لطمه زد. اعضای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال بالاخره پس از گذشت چند روز از برگزاری جلسه با حضور نمایندگان باشگاه‌های گل‌گهر سیرجان، استقلال، سپاهان و پیکان رأی خود را در پرونده تخلف بازیکن گابنی صادر و همان رأی کمیته انضباطی را تأیید کردند تا همچنان استقلال در صدر جدول لیگ بیست‌ویکم باقی بماند. 
رأی صادره قطعاً به ضرر تیم‌های گل‌گهر و مخصوصاً پرسپولیس خواهد بود چرا که قرمزها امیدوار بودند با تغییر رأی کمیته انضباطی توسط کمیته استیناف، جای استقلال را در صدر جدول بگیرند، منتهی این اتفاق رخ نداد تا استقلال به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به رقیب سنتی‌اش و البته با یک گل کمتر در صدر جدول باقی بماند.
حالا باید منتظر ماند و دید که باشگاه گل گهر چه واکنشی به رأی کمیته استیناف نشان خواهد داد و آیا پرونده بایناما را به دادگاه عالی ورزش خواهد برد یا نه چرا که به نظر می‌رسید امیر قلعه‌نویی روی بازگشت 7 امتیازی که از تیمش کسر شده بود، حساب ویژه‌ای باز کرده بود. در هر حال کار باشگاه گل گهر در دادگاه کاس با توجه به آرای کمیته‌های انضباطی و استیناف که در هر دو مقطع علیه این باشگاه رأی داده‌اند، سخت خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی