[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

۱۰۲ خانوار از مزایای طرح هادی روستایی بهره‌مند شدند، روزنامه شیراز نوین

همزمان با چهل و سومین بهار انقلاب و دهه فجر، با بهره‌برداری از طرح هادی روستای فیروزی شهرستان آباده، 102 خانوار روستایی از مزایای اجرای این طرح بهره‌مند شدند. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، حمیدرضا عابدی مدیر بنیاد مسکن شهرستان آباده با گرامیداشت دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: این طرح شامل 100 متر طول جدول سنگی، 450 مترمربع جداره سازی با کاهگل نانو، 120 مترمربع نمای آجری با آجر سنتی، 140 متر طول آبراه سنگی با هره چینی آجری و 700 مترمربع سنگ‌فرش با قاب است. وی اضافه کرد: برای اجرای این طرح یک‌هزار میلیون ریال اعتبار استانی و 4145میلیون ریال اعتبار ملی هزینه شده است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان آباده همچنین از افتتاح و بهره برداری از طرح بهسازی و بازسازی 182 واحد مسکن روستایی خسارت دیده از سیل و بلایای طبیعی در این شهرستان همزمان با دهه فجر خبر داد و بیان داشت: این طرح‌ها در شهرهای زیر 25هزار نفر جمعیت و روستاهای این شهرستان اجرا شده است.
به گفته عابدی، 93هزار و 730میلیون ریال آورده متقاضیان و به همین میزان تسهیلات بنیاد مسکن برای بهسازی و بازسازی واحد‌های آسیب دیده در این شهرستان هزینه شده است. مدیر بنیاد مسکن شهرستان آباده با بیان اینکه بنیاد مسکن از همه ظرفیت‌های پیش رو برای عمران و آبادانی روستایی در این شهرستان بهره‌گیری خواهد کرد، افزود: صدور اسناد مالکیت روستایی، بیمه منازل روستایی، اجرای طرح‌های هادی، توسعه معابر و مقاوم سازی بافت‌های فرسوده از جمله رویکردهای اجرایی بنیاد مسکن در این شهرستان است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی