[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

۴ پروژه کشاورزی افتتاح می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: دهه فجر امسال 4 پروژه کشاورزی با 161میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان افتتاح می‌شود و به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش روابط عمومی معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کازرون، حمید رشیدی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: این پروژه‌‌ها در زیربخش‌‌های آب و خاک، دام و صنایع تبدیلی از محل اعتبارات استانی، تسهیلات کارا و آورده شخصی به 
بهره‌برداری می‌رسند.
این مقام مسئول تصریح کرد: کانال آب بر قنات سویس به طول 130 متر، یک واحد سردخانه بالای صفر به ظرفیت 3400 تن در روستای سید حسین و 2 واحد دامداری گوساله پرواری به ظرفیت 200 رأس در روستای ملای بلوط از جمله پروژه‌های قابل افتتاح و بهره برداری بخش کشاورزی این شهرستان در دهه فجر است.
رشیدی با اشاره به شعار محوری امسال دهه فجر وزارت جهاد کشاورزی با عنوان «جهاد کشاورزی، پشتیبانی از تولید و اقتدار غذایی» افزود: با افتتاح و بهره برداری این پروژه‌ها برای 20 نفر اشتغال‌زایی شده و 60 خانوار از مزایای آن بهره مند می‌شوند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون بیان کرد: تغییرات وسیع و گسترده‌ای در سال‌های اخیر با اجرای پروژه‌های متعدد و اعطای تسهیلات در بخش کشاورزی شهرستان کازرون ایجاد شده که رونق و رشد اقتصادی بخش کشاورزی شهرستان را به‌دنبال داشته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی