[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

لیگ برتر فوتسال فارس به ایستگاه هشتم رسید رقابت جذاب هفت تیم برای کسب سه سهمیه!، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - گروه ورزش
لیگ برتر فوتسال فارس به روزهای حساس خود رسیده است. نمایندگان نی‌ریز و صفاشهر همچنان مقتدرانه صدرنشین گروه‌ها هستند. رینگ اسپرت نی‌ریز که صعود و حتی صدرنشینی‌اش را قطعی کرده اما در گروه یک وضعیت مشخص نیست و سه تیم کاملاً مدعی در سه هفته پایانی مرحله گروهی برای سبقت از یکدیگر تلاش خواهند کرد.
هفته هفتم رقابت‌ها روز جمعه گذشته برگزار شد. در گروه یک تنها نماینده شیراز نتوانست از فرصت طلایی رویارویی با تنها تیم بدون امتیاز مسابقات، استفاده کند و این شهرداری زرقان بود که توانست نخستین امتیازش را در ششمین مسابقه و برابر آرادفاخر شیراز به دست آورد.
این مسابقه که در زرقان برگزار شد با تساوی سه - سه به پایان رسید. با این نتیجه آرادفاخر با 5 و شهرداری زرقان با یک امتیاز در رتبه‌های چهارم و پنجم باقی ماندند و امیدهایشان برای صعود به مرحله بعد به طور کلی از بین رفت.
اما در دیگر دیدار این گروه، تیم شهرداری مرودشت نتیجه‌ای به دست آورد که معادلات را بر هم زد. این تیم که به صفاشهر رفته بود، تیم صدرنشین ستارگان این شهر را با نتیجه جالب چهار بر یک در هم کوبید و ضمن کسب سه امتیاز ارزشمند، امیدهایش برای صعود به نیمه نهایی را زنده کرد.
حالا در جدول، تیم ستارگان صفاشهر همچنان با 13 امتیاز صدرنشین است اما دو تیم مرودشتی آراکس و شهرداری با یک بازی کمتر و به ترتیب با 11 و 9 امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم هستند. نماینده صفاشهر تنها دو بازی دیگر در پیش دارد و تیم‌های مرودشتی سه بازی. این هفته نماینده صفاشهر استراحت دارد اما تیم آراکس مرودشت میزبان شهرداری زرقان است و شهرداری مرودشت در شیراز به مصاف آراد فاخر می‌رود. دیدارهای رفت هر دو به سود نمایندگان مرودشت به پایان رسیده، در صورتی که باز هم آن نتایج تکرار شود، آراکس به صدر جدول رفته و شهرداری هم به یک امتیازی ستارگان می‌رسد تا دو هفته پایانی به شدت جذاب و هیجان انگیز دنبال شود. 
اما در گروه دوم و در روزی که تیم صدرنشین رینگ اسپرت استراحت داشت، نمایندگان داراب و زرین دشت موفق به کسب پیروزی شدند. 
تیم ستارگان جنت شهر داراب در زمین خود با نتیجه سه بر یک مقابل شهرداری فسا به برتری رسید ولی دیگر تیم دارابی یعنی شهید برمن در زمین خود با نتیجه چهار بر سه بازی را به تیم ته جدولی ستارگان زرین دشت واگذار کرد.
بدین ترتیب پس از رینگ اسپرت که با کسب امتیازات کامل از پنج بازی قبلی، صدرنشین مطلق گروه دوم است، تیم‌های ستارگان جنت شهر و شهرداری زرین دشت هر دو با هفت امتیاز به رتبه‌های دوم و سوم صعود کردند و تیم‌های شهرداری فسا و شهید برمن داراب با شش و پنج امتیاز به ته جدول رسیدند. اما جدال سختی بین این چهار تیم در سه هفته پایانی در گرفته است.
در هفته هشتم که فردا برگزار می‌شود، تیم رینگ اسپرت نی‌ریز در زمین خود به مصاف شهرداری زرین دشت می‌رود. دیدار رفت با دو گل به سود رینگ اسپرت به پایان رسید. در دیگر دیدار هم شهید برمن به مصاف شهرداری فسا می‌رود که دیدار رفت این مسابقه هم با نتیجه دو بر یک به سود تیم دارابی به پایان رسیده است.
ستارگان جنت شهر هم این هفته استراحت دارد.
باید منتظر ماند و دید که در پایان هفته هشتم چه اتفاقی رخ می‌دهد و جدول رده‌بندی دو گروه پیش از رسیدن به دو هفته پایانی، چه سر و شکلی به خود خواهد گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی