[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر فارس: بیش از همیشه محتاج کار جهادی هستیم، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس در آیین آغاز عملیات اجرایی طرح آب‌رسانی به ۳۷۳ روستای استان، در شهرستان بیضا گفت: امروزه بیش از هر زمان دیگر محتاج همدلی و کار جهادی هستیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس در آیین آغاز عملیات اجرایی طرح آب‌رسانی به ۱۷ روستای شهرستان بیضا از خط دوم آب‌رسانی سد درودزن، طی سخنانی با ابراز خرسندی از آغاز عملیات اجرایی این طرح آب‌رسانی، روند ارائه خدمات آب‌رسانی به مردم استان را بسیار مثبت ارزیابی نمود و ضمن تأکید بر این موضوع که مردم محروم و قدرشناس روستاهای استان پهناور فارس، لایق خدمات شایسته هستند، سپاه و سازمان بسیج سازندگی را همگام و همراه با شرکت آبفا استان فارس در ارائه خدمات مطلوب آب‌رسانی به مردم دانست. وی با اشاره به این موضوع که خدمت رسانی به مردم مناطق محروم، در هر لباسی در اولویت فعالیت‌های نظام اسلامی است، گفت: امروزه بیش از هر زمان دیگر محتاج همدلی و کار جهادی هستیم. وی افزود: سازمان بسیج سازندگی و مجموعه سپاه فجر استان فارس، در کنار شرکت آبفا استان مصمم است تا خدمات مطلوبی در حوزه آب‌رسانی به مردم ارائه دهد و در مسیر تحقق خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی مضایقه نخواهد کرد. 
سردار بوعلی آغاز عملیات اجرایی طرح آب‌رسانی به ۱۷ روستای شهرستان بیضا از خط دوم آب‌رسانی سد درودزن را آیین نمادینی برای آغاز عملیات اجرایی طرح آب‌رسانی به ۳۷۳ روستای استان در ۲۰ شهرستان عنوان نمود و گفت: امیدواریم سازمان بسیج سازندگی استان فارس با نظارت و همراهی شرکت آبفا استان در موعد مقرر طرح آب‌رسانی به این ۳۷۳ روستای محروم استان را اجرا کند و به بهره برداری برساند.
گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس حاکی است، علی جان صادق پور مدیر عامل این شرکت نیز در این مراسم، طی سخنانی محرومیت زدایی در جامعه را از تأکید‌های دین مبین اسلام عنوان نمود و خادمان محرومان را منادیان رحمت خداوند دانست. وی در همین خصوص ادامه داد: سپاه فجر استان فارس و سازمان بسیج سازندگی استان در اقدامات خیرخواهانه و محرومیت زدا همیشه پیش قدم بوده و همواره به عنوان نقطه امیدی در مناسبات اجتماعی ما مورد اتکا بوده اند. امروز نیز این نهاد‌های فاخر در عرصه سقایت منشأ خدمت گردیده اند که باید آن را به فال نیک گرفت. وی ضمن ابراز امیدواری در خصوص توسعه و تداوم این اقدامات خداپسندانه در همه ابعاد جامعه به ویژه در حوزه آب‌رسانی، شرکت آبفا استان فارس را همراه و هم رأی با سازمان بسیج سازندگی استان در عرصه 
خدمت رسانی عنوان نمود و بر گسترش همکاری‌ها تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی