[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

مصوبات در چمّ اجرا ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: همکاران ما در معاونت اقتصادی استانداری باید مصوبات جلسات متعدد اقتصادی استان را پیگیری و اجرا یا عدم اجرای آن‌ها را بررسی و کارشناسی کنند تا در صورت نیاز با مدیران و دستگاه‌هایی که آنها را اجرا نکرده اند، برخورد شود.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی فارس، محمدهادی ایمانیه در نشست صمیمی استاندار با صادرکنندگان نمونه استان فارس بیان کرد: راه و رسم مدیریت حل مشکلات و راه باز کردن برای فعالیت سازنده در استان است و ضمن احترام به تمام افراد و مدیران، با مدیری که کار و تلاش نکند، مصوبات استان را تمکین و اجرا نکند، چوب لای چرخ بگذارد و به نمی‌شود و نمی‌توانیم و نباید پایبند باشد، خداحافظی می‌کنیم. وی با بیان اینکه تأکید ما بر حل مشکلات استانی به ویژه در حوزه اقتصاد تا حد توان و امکان است که در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود، افزود: همچنین در این زمینه با جدیت جلسه ارزیابی و پاسخ‌گویی مدیران و دستگاه‌های اجرایی و اجرای مصوبات را با حضور شخص استاندار و نماینده بخش خصوصی برگزار می‌کنیم تا تکلیف بن بست‌ها و گره‌های مشکلات استان را بیابیم و بتوانیم مسائل داخلی استان را مرتفع و راهگشایی کنیم. استاندار فارس اظهار داشت: تلاش می‌کنیم فضای کسب و کار استان را بهبود بخشیم تا به دنبال آن افزایش صادرات و رونق اقتصادی استان را داشته باشیم.ایمانیه با تأکید بر ایجاد رقابت مثبت در بحث صادرات، اظهار داشت: نیاز امروز استان این است که شاخصه‌های رقابتی در بحث صادرات بازنگری شود تا بتوانیم پاسخ‌گوی نیاز بازار سرمایه گذاری باشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه صبح دیروز در جلسه با صادرکنندگان استان، ضمن حمایت‌های همه‌جانبه از صادرکنندگان استان فارس، ابراز داشت: گشودن مشکلات موجود در امر صادرات یکی از اولویت‌های امروز استان است که مسئولان مربوطه باید نسبت به این مهم اهتمام ویژه داشته باشند. دکتر ایمانیه با اشاره به اینکه وظیفه مدیران در دولت رفع مشکلات موجود و ایجاد بستری مناسب برای امر صادرات است، افزود: مدیری که قادر نباشد بسترهای مناسب را برای صادرکنندگان ایجاد کند، جایگاهی در بین صادرکنندگان نخواهد داشت. او همچنین خواستار دعوت از مدیران و برگزاری جلسه‌ای جهت بررسی اجرای مصوبات شد تا مدیران دلایل عدم اجرای مصوبات را توضیح دهند.
نماینده عالی دولت در فارس، رایزنی با وزیر اقتصاد، وزیر جهاد کشاورزی، رئیس سازمان کشتیرانی و بانک مرکزی را جهت رفع و رجوع مشکلات صادرکنندگان در دستور کار قرار داد و در ادامه بر حل مشکل احداث پایانه صادراتی فارس تأکید کرد.
دکتر ایمانیه ادامه داد: این پروژه ۱۷ سال به طول انجامیده که اگر به همین روال پیش رویم، ۱۷ سال دیگر هم به نتیجه نخواهد رسید؛ ضروری است که به این پروژه توجه ویژه شود. بازدید از کارخانه رامک همزمان با روز مبعث و بررسی مشکل آب این کارخانه نیز در دستور کار استاندار فارس قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی