[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

جابه‌جایی ۵۸ پایه قرارگرفته در معابر، روزنامه شیراز نوین

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از جابه‌جایی و اصلاح 58 پایه قرار گرفته در معابر، همزمان با اقدام فراگیر شناسایی و رفع کانون‌های خطر در شبکه‌های توزیع نیروی برق خبر داد.
حمیدرضا جلایر با اعلام این خبر گفت: اقدام فراگیر تعمیرات و بهینه سازی شبکه‌های توزیع نیروی برق با رویکرد رفع کانون‌های خطر و ایمن‌سازی شبکه‌ها با موضوعات کنترل و اصلاح حریم شبکه، جابه‌جایی و اصلاح پایه‌های قرار گرفته در معابر پس از تعریض و تغییرات مبلمان شهری، مقاوم سازی و تعویض پایه‌های معیوب، اصلاح فلش شبکه، ترمیم دریچه‌های معیوب پایه‌های روشنایی معابر، جمع آوری اشیای اضافه و تابلو‌های تبلیغاتی مجاور پایه‌های شبکه برق و قفل و بست و ترمیم درب معیوب پست‌های زمینی، تابلو‌های زیرترانس، شالتر‌ها و جعبه‌های مستقیم و همچنین اصلاح کابل سرویس‌های به هم تنیده مشترکان روی پایه‌ها و جعبه تقسیم همزمان با سراسر کشور در مدیریت‌های توزیع نیروی برق استان فارس در شهرستان‌ها نیز صورت پذیرفت.
وی افزود: در این اقدام که با حضور 120 نفر نیروی اجرایی و فنی، 60 گروه عملیاتی و 56 خودرو در سطح استان فارس برگزار شد، 5300 متر فلش شبکه اصلاح گردیده و 150 پایه معیوب نیز مقاوم‌سازی شدند.
این مقام مسئول، ترمیم 398 دریچه معیوب پایه روشنایی معابر و اصلاح 719 قفل درب پست‌های عمومی، زمینی و شالترها را از دیگر مواردی عنوان کرد که همزمان با اقدام فراگیر تعمیرات و بهینه‌سازی شبکه‌های توزیع نیروی برق با رویکرد رفع کانون‌های خطر و ایمن سازی شبکه‌ها در استان فارس انجام گرفتند.
جلایر در خاتمه ابراز امیدواری کرد: با برگزاری چنین برنامه‌هایی بتوان نقاط قابل بهبود در شبکه توزیع را به سرعت شناسایی کرده و نسبت به رفع کانون خطر و در نهایت ایمن سازی شبکه 
اقدام نمود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی